SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masywne i nieproporcjonalne łydki

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podpowiedzcie mi proszę, jakimi ćwiczeniami mogę sprawić, ze moje łydki będą szczuplejsze/smuklejsze. Kilka lat temu schudlam jakieś 30kg i tylko nogi spędzają mi sen z powiek. Biegam, jeżdżę na rowerze i nic. Zastanawiam się nad skakanką, tylko nie chcę rozbudować mięśni łydek, bo pod tłuszczem mam je całkiem spore. Mam 165 i ważę jakies 54kg, a obwód łydki to 36cm, mam przez to klopot nawet z kupnem spodni, bo te dobre w pasie i biodrach sa za waskie w nogawkach. Proszę o podpowiedz jak mogę wyszczuplić łydki.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Cześć!

Łydki ze względu na fakt, że byłaś zdecydowanie cięższa niż jesteś musiały pracować mocno nawet przy spacerze, dlatego najprawdopodobniej mają dużą masę mięśniową w porównaniu do reszty ciała. Niestety skakanka może tylko pogorszyć sprawę, ze względu na fakt, że pracujesz cały czas na palcach. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie delikatna redukcja masy ciała z kardio w którym będziesz unikała wykorzystywania podudzi (np. na wioślarzu), jednak nie jestem w stanie zagwarantować, że da efekt. Pozbycie się tkanki mięśniowej jest bardzo problematyczne i wymaga dużo pracy.
Polecamy również: Błędy początkującego: redukcja bez końca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na to nic nie poradzisz, byś musiała przestać chyba chodzić by masę mięśniową z nich starcić. Najlepiej rozbudowac górę ciała, mowa o budowie masy mięśniowej a nie tłuszczowej by sięcała ładnie komponowała

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysypka

Następny temat

Kretka czy białko

WHEY premium