SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masujemy ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
Witam wszystkich jestem tu nowy na forum, znam się trochę na siłowni lecz nigdy nie miałem styczności z odżywkami.I mam parę pytań...
Biegam sprinty w szczególności 60,100 i 200m ;], chciałbym trochę nabrać masy.Mam parę pytań i proszę tylko o odpowiedzi... ponieważ już na innych forach zdawałem podobne pytania i tam zaraz były pytania typu dieta plan itp itd ja proszę bez typu takich pytań...chcę tylko o odpowiedzi i będę bardzo wdzięczny :). Więc przejdźmy do konkretów :
Mam 17 lat
Ćwiczę na siłowni 10 miesięcy... używam plan FBW ponieważ na paru forach poradzono mi że ten plan jest dobrym treningiem dla ludzi którzy biegają tak jak ja ;]. Lecz po tych 10 miesiącach jakieś tam zmiany widzę ale nie duże i chcę bardzo nabrać masy i mam pytanka :D Więc tak :

1. Podajcie nazwy odżywek na masę w miarę tanich .
2. Jeśli będę brał jakąś odżywkę na masę np. 10 miesięcy to jak ją później odstawie to będę słabł itp. ?? (Proszę bez pytań o dietę tylko o odpowiedź)

Czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
1.Mozesz sprobowac Met-rx Size up + cp w promocji jest na sklepie sfd.
2. Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
Są jakieś tańsze... bo to trochę że tak powiem za drogie ;]bo i tak jeszcze nie jestem taki zaawansowany żeby brać aż taką odżywkę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Mass XXL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy co kupic ? ;( zastój

Następny temat

CO WYBRAC??

WHEY premium