SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mastodynol.... :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Boofi z działu Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3721
mam male pytanie.. w szczegolnosci do dziewczyn ktore juz sie zetknely z tym lekiem... czy sa jakies skutki uboczne zwiazane z jego stosowaniem jesli cos zauwazylyscie to prosze napiszcie... w necie nie moglam nic znalezc na ten temat :/ ale mam nadzieje ze Wy mi pomozecie mam tez jeszcze jedno pytanko... czy cala ta mastopatia piersi to grozne chorobsko... i czy wogole jest to choroba ? Z gory wielkie dzieki za kazda pomoc...

It is better for me to die on my feet, than to live on my knees...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
mastopatia fibrosa et cystica mammae - to łagodny rozrost (dysplazja) nabłonka gruczołu sutkowego (to określenie nie określa typu histologicznego - może to być np gruczolako włókniak )
jest to zmiana całkowicie łagodna , nie złośliwa !
a mastodynol - takiego leku nie znam ... jak już mastodynon - lek homeopatyczny
a co do samego cycka - skąd te obawy !
po pierwsze samokontrola raz w miesiącu (nie częściej !! )
po 2 - ginekolog
po 3 - jesli to usg
po 4 - po 45 roku życia mammografia jesli coś biopsja cienkoigłowa (celowana ewentualnie)

i sie zastanów nad obciążeniem rodzinnym

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3721
no obciazenie rodzinne jest i to powazne :/ ... a lek faktycznie sie nazywa mastodynon przejezyczenie dzieki za info... jeszcze tylko co do tych skutkow ubocznych nic nie wiem... :/ i czy to jest lek hormonalny czy nie ??

It is better for me to die on my feet, than to live on my knees...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
homeopatyczny ! bardzo małe dawki środków mających wpływać na pobudzenie ustroju ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3721
Wielkie dzieki ... :*

It is better for me to die on my feet, than to live on my knees...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ludzie ja SKRZYPIE !

Następny temat

Ból w łokciach

WHEY premium