SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masteron a stawy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Witam , leciałem prop i master przez 5 miesięcy . Teraz juz jestem po odbloku i pojawil sie problem z bolącymi ramionami . Ból promieniuje od barków az po przedramię .
Czy jest możliwe ze masteron "wysuszył" stawy i stad problem z bolącymi rękoma ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
Nie ,wiekszosc saa "smaruje" stawy
Tak wiec nawet sam test ma dobry wplyw na nie,nawet przez podbicie e2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Tak wiem, mi chodzi o masteron ktory ( i tu cytat z jednej ze stron) znalazłem to i sie zastanawiam . Bo w opini wszystkich "kolsujacych" master jest jednym
Z najbezpieczniejszych i dających mało
Skutków ubocznych sterydem.
Wklejam cytat :
" Największe wady masteronu wynikają z jego budowy chemicznej. Jako pochodna DHT potęguje on skutki uboczne typowe dla środków podlegających 5-alfa redukcji. Niestety, co czyni sytuację znacznie poważniejszą, masteron sam z siebie jest pochodną dihydrotestosteronu, więc środki typu finasteryd (inhibitory 5AR) nic tu nie pomogą! Osoby mające problem z łysieniem, prostatą, stawami – powinny dobrze rozważyć stosowanie masteronu."


Zmieniony przez - cobraTychy w dniu 2017-09-24 12:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Skoro tak powiadają to pewnie coś tam prawdy jest i może nie wszystkich to dotyka ale niektórych pewnie tak i może właśnie jesteś w tej grupie którzy doświadczają tej "suchości stawów"
Druga sprawa jesteś po odbloku wiec bóle tego typu bardzo często wtedy dopadają, bycie off to kompletna strata czasu chyba ze stan zdrowia do tego zmusza to co innego.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Ok dzięki za odpowiedz. Moze masz racje na bombie sie ostro tyra a pozniej organizm to odczuwa .
Co do bycia non stop na towarze to nie kazdy sie do tego przekona ;)
A swoją droga to kawał konia z Ciebie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ty masz na mysli to, ze srodki bardzo aromatyzujace poniekad chroniu stawy nawadniajac je. Z masteronem tak nie jest bo nie ma A do e2. Ale to o czym piszesz to wyglada po prostu na problemy w odcinku piersiowym kregoslupa/rwe barkowa. I to bym obstawial szczegolnie jesli w nocy sie budzisz ze scierpnieta lapa.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
No powiem Ci , ze faktycznie budzę sue ostatnio ze scierpnieta ręka .
Co moze pomoc w takim przypadku ? Próbuje sobie przypomnieć ale ani nie nabawiłem sie kontuzji ani nie przeforsowałem ostatnio na siłowni . Dodam ze łopatka cos mnie boli :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Moze byc, ze wyj**yany krag piersiowy robi nacisk na nerw. Czasami pomaga sie przerolowac i w newralgicznym punkcie byc na maksa rozluznionym i zrobic wydech. Jak pstryknie to krag na miejsu. Mozna probowac roznych wmachuw etc. Ale najlepszym rozwiazaniam bedzie kregarz i tyle. Moze tez leciec od samej lopatki. Wtedy punkt zapalny bedzie na przysrodkowym gornym kacie lopatki. Boli bardzo pod naciskiem i przebieg calego nerwu jest tez bolesny bark-ramie-przedramie-dlon. I tu najlepszy lekarz to pileczka, moze byc golfowa i podloga. Szukasz tych bolesnych punktow zacznajac od lopatki i te najbolesniejsz gnieciesz do lez. Pare takich "zabiegow" i bol przejdzie.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 24.09.2017 17:36:08

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Dzięki byku :) wlasnie teraz mnie dopadł ten ból (:
Byłem z tym u lekarza to babka stwierdziła ze nic nie widzi poważnego i przepisała mi tabletki tolperis


Zmieniony przez - cobraTychy w dniu 2017-09-24 17:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Od takich imprez to dobry masazysta/fizjo. Nie chce generalizowac ale jesli chodzi o takie holistyczne spojrzenie to lekarze ch**a wiedza i czesto przepisuja jakies leki przeciw zapalne/bolewe nikomu nie potrzebne. A od samego kregoslupa to moze nap*****lac wszystko wlacznie z jajami.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 24.09.2017 18:07:38
2

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na off

Następny temat

:Proszę o pomoc, cykl

WHEY premium