SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massrdol na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 22

Waga : 98

Wzrost : 182

Obwód ramienia : 46

Obwód uda : 65

Staż na siłowni : 7 lat

Ilość spożywanego białka : 210 - 230g na dobę

Ilość spożywanych węglowodanów : 400 - 500g na dobę

Ilość spożywanych tłuszczów : ok 100g

Trening : 5 razy w tygodniu.

Poziom BF% : około 12%

Typ budowy: Mezo/Endomofr

Stan zdrowia : b.d.

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : brak

PPM podstawowa przemiana materii : bd

Wyciskanie leżąc (MAX) : 150

Martwy ciąg (MAX) : 250

Przysiad (MAX) : 220


Witam, zastanawiam się nad swoim pierwszym cyklem na prohormonach(6tygodniowy cykl). Mój staż wydaje się być dość długi aby w końcu zdecydować się na krok dalej. Wyczytałem na forum, że produkt Massdrol może być za mocny na pierwszy cykl, aczkolwiek zważając na moje obycie w sprawach suplementacji, diety, treningu i stażu na siłowni chciałbym podjąć się tego produktu.
I teraz moje pytanie, jak stosować ten produkt, w co wyposażyć się do odbloku(znalazlem, że Clomed PCT może nie być wystarczającym produktem), czy osłonki zawarte w zestawie będą wystarczające do ochrony, a jeżeli nie, co trzeba dokupić.
Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2014-08-27 15:07:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja to naprawde dostalem zdrowie od boga do tego sportu. Jakbym napisal ile mg lecialo, lub leci np sdrolu, to mozliwe zeby Was bolala watroba miesiac z samego czytania, leci 3 tydzien ale fakt, 99% moich kolegow, gora 14 dni na takich metylowanych srodkach i koniec, ja dodaje jeszcze halo i czasem cheque drops, zeby malo nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nie zamieszczaj linków.

Co do towaru - weź saa już lepiej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1425
massdrol kąkretny środek, wiem z doświadczenia, jest to bardziej środek na mase, przy dobrej diecie powinieneś przybrać pare kilo dość dobrej masy, siła tez na plus, osłonki musowo na wątrobe esselive 1 caps do kazdej caps massdrola do tego komplet witamin i omego 3 no i najwazniejsza dieta. A co do odbloku Clomed PCT wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1425
dawkowanie 4 capsy dziennie w równych odstępach czasowych najlepiej do jakiegoś posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I wysra wątrobę. Jak dobry jest to 30mg powinno już robić fest.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9359
3 kapsy max jadlem z kilosporta 7 kg poszlona tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
20 30 mg ed to max a jak Ty to 20 wystarczy spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Są słabsze SAA, dlaczego chcesz zacząć od jednego z najmocniejszych z popularnych anabolików?

Co do odbloku - ludzie narzekali po tym saa na podwyższony poziom prolaktyny, więc przede wszystkim radziłbym zadbać właśnie o coś na prolaktynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
jak na pierwszy raz z ph wolalbym zjesc Epi i zobaczyc jak dziala i jak reaguje organizm bynajmniej ja tak robilem zaczynalem od slabszych ph a dopiero po kilku cyklach cos mocnego a tu odrazu massdrol a watroba powie boli i wyjdzie

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Albo od testosteronu lub metanabolu jak to zwykle bywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 413
dziękuję za konkretne odpowiedzi. Zaczne od czegoś słabszego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót na silke po 4 latach imprezowania! co na masę?

Następny temat

prosze o interpretacje badan

WHEY premium