SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass - Łukasz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
To jest trening dla mojego Brata bo chce zacząc chodzic na siłownie napisany z mojego profilu, waga 80 wzrost 173

I - STAŻ TRENINGOWY

0

II - CEL

* Sylwetka (ogólny rozwój masy mięśniowej z zachowaniem możliwie najlepszych proporcji i zarysów sylwetki)

III - RODZAJ TRENIGU

* Full Body Workout

IV - LICZBA DNI TRENINGOWYCH W TYGODNIU

* 3

V - MOŻLIWOŚCI SPRZĘTOWE

* Full osprzęt klub


Dzięki i pozdrawiam

Zmieniony przez - kosmo22 w dniu 2008-04-20 17:51:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jesli chcesz trening MASS to wejdz na www.trener24.pl i tam wygenerujesz dla siebie plan, staz 0 wiec odrazu moglby zaczac ACT zamiast planu MASS ale to juz jego wybor.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
ja trenuje na mass michaił mi ułozył i widze rezultaty i on tesh by chciał trenowac na planie ułozonym przez michaiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
na stronie podanej przez Bery sa właśnie plany ułożone przez Michała . tam szukaj

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf lamany

Następny temat

Spadek formy-dlaczego???

Wiecej