SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowka (85kg)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1950
Mam 16lat waze 85kg i 193cm wzrostu. Zapotrzebowanie wyliczylem sobie dzieki programowi Dziennik Posilkow Vitalmaxa no i wyszlo tak 3150 kcal bialko 2g/kg masy 1.3g tluszczu i 4.3 ww zalozenia wykonane zostaly prawie w 100% a o to i ta dieta

Sniadanie godz 9.00
4 jajeczka
chlebek ok 5 kromek
szynka wiejska 5plasterkow
banan

II sniadanie godz 12
3buleczki grahamki
ser edamski 6 plasterkow
szynka wiejska 6 plasterkow
margaryna

posilek przedtreningowy godz 14.30
ryz bialy/brazowy 150g
piers z kurczaka 200g
+ jakies warzywko/oliwa z oliwek

posilek potreningowy godz 17.00
makaron dwujajeczny ok 100g
4 zoltka jaja i to na patelni sie to danie robi nie wiem jak to nazwac
banan

kolacja 19.30
tak samo jak II sniadanie

przed snem
serek wiejski z chlebem

realizacja % bb 96% tl 87% ww 107% jeszcze mam takie pytanie dotyczace kreatyny bo trzeba ja przyjmowac na czczo 30min przed treningiem to jak mam zjesc posilek przedtreningowy? w jakich odstepach czasowych? z gory thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62135
Dieta mówiąc delikatnie jest zła.Chlebek,bułeczki.margaryna,itp.To wszystko nie powinno się znaleźć w diecie.Wejdź w wyszukiwarkę i poczytaj na tamat diety.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Poczytaj jeszcze troche posty podwiesozne, i porownaj swoja diete z innymi bedziesz wiedzial gdzie masz bledy i co gdzie zmienic

Powodzenia


Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2007-07-30 14:50:57

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1950
no ok rozumiem duzo czytalem ale nie przepadam za niektorymi produktami dlatego wybralem takie a ze dobre zapotrzebowanie mi wyszlo to myslalem ze bedzie ok no ale sie mylilem :) ale co wszystkie posilki z tych 6 sa zle? czy moze ktores moge zostaiwc a niektore tylko zmienic no i jeszcze o tej kreatynie i tym posilku przedtreningowym jak to mam robic najpierw kreatyne i potem jesc i za 15min trening ;/? pomozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62135
Posiłek przedtreningowy zjadasz na 90-120 min.przed treningiem,a kreatynę możesz wziąć na 30 min.przed treningiem.Zmień tę dietę.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
Sniadanie godz 9.00
4 jajeczka
chlebek ok 5 kromek /zamien chleb na platki owsiane
szynka wiejska 5plasterkow /wyrzuc szynke
banan /ok

II sniadanie godz 12
3buleczki grahamki
ser edamski 6 plasterkow /wyrzuc daj ser bialy/piers z kurczaka
szynka wiejska 6 plasterkow /wyrzuc
margaryna /daj oliwe z oliwek

posilek przedtreningowy godz 14.30
ryz bialy/brazowy 150g
piers z kurczaka 200g
+ jakies warzywko/oliwa z oliwek /wyrzuc oliwe i warzywa

posilek potreningowy godz 17.00
makaron dwujajeczny ok 100g
4 zoltka jaja i to na patelni sie to danie robi nie wiem jak to nazwac
banan /daj banana a 45 minut pozniej ryz jakas chuda rybka/kurczak bez wazyw i tluszczu

kolacja 19.30
tak samo jak II sniadanie /zmien tak jak napisalem

przed snem
serek wiejski z chlebem /wyrzuc chleb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOKTAJT po treningu

Następny temat

bialko i wegle

WHEY premium