SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masować, czy redukować?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Zeszło trochę tego tłuszczyku ale jeszcze trochę roboty masz przed sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
No juz teraz odpoczynek w święta i coraz bardziej bedzie motywowało Cie to, że widać realne efekty :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1981
Wiadomo, to dopiero półmetek. W święta 2-3 dni przerwy, więc w sumie jak co tydzień. i od stycznia na jeszcze wyższych obrotach ostatnie 1-2 miesiące.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Docinasz do jakiegoś 10% bfa czy takei 15 i ludzki wygląd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tkanka tłuszczowa ładnie spada co widać po zmianie obwodu w pasie. Jak najbardziej warto dalej redukować.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1981
Myślę że poniżej 15% póki co nie ma sensu, wyglądałbym jak totalny anorektyk. Na razie za mało mięsa pod spodem. Celem jest granica 15%, a potem dobrej jakości masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Przy 15% bf nie będziesz budował dobrej jakościowo masy.
To, że przy zejściu niżej będziesz wyglądał szczupło nie ma nic do rzeczy, estetyki sylwetki przecież nie buduje tłuszcz.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1981
Koniu151
Przy 15% bf nie będziesz budował dobrej jakościowo masy.
To, że przy zejściu niżej będziesz wyglądał szczupło nie ma nic do rzeczy, estetyki sylwetki przecież nie buduje tłuszcz.



To do jakiego poziomu powinienem zejść tak realnie patrząc? Już teraz mam niewystarczającą ilość mięśni (robiłem kompleksową analizę składu ciała), i przy swoim wzroście powoli zbliżam się do niedowagi. Przecież jeżeli zejdę jeszcze powiedzmy te 10-15 kg to będzie już niezdrowe dla organizmu. Nie zamierzam nigdy w życiu startować w zawodach, zależy mi jedynie na estetycznej sylwetce. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Nie patrz na analizy z wagi Bo to do niczego ci potrzebne. Jeżeli zależy ci na ładnej sylwetce, to musisz coś zmienić albo coś z planem treningowym albo coś Z dieta bo na chwilę obecną twoja sylwetka jest słaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1981
Jestem tego świadomy, dlatego pytam czy jest potrzeba zejścia aż do tak niskiego poziomu BF przy moim wyglądzie. A jeżeli tak to do jakiej granicy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bomba, odchudzanie + masa

Wiecej