SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masakryczne poty,pomocy!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52278
mam ten sam problem,poce sie na okraglo,rece opadaja,wchodze do sklepu na poczte,niemija 5minut a mi juz po plecach i na brzuchu ciurkiem cieknie
Porobilem wszystkie badania,wszystko w normie,jedynie co mam ponad norme to mocznik,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52278
to mi umkneło nie kortyzolu nigdy niebadalem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Hormony produkowane przez nadnercza czyli kortyzol, adrenalina i noradrenalina maja ogromny wpływ na stres który nieraz tłumisz w sobie albo zwyczajnie go nie czujesz bo Twój CUN jest bardzo silny i jedynym objawem tego są tylko spocone dłonie, stopy czy twarz bez powodu i tak wlasnie moze byc u Ciebie. Badaj powoli wszystko co moze byc przyczyna pocenia i w koncu znajdziesz odpowiedz.
A co do mocznika to jesli jest ponad norme tzn ze nerki nie radza sobie w 100% z filtrowaniem i skóra przejmuje poniekąd iles tam % pracy nerek pomagajac im i wywala zbedne pozostałosci/toksyny w tym przypadku mocznik przez skóre. Pamietaj ze mocznik jest koncowym produktem rozpadu białek wytwarzanym w watrobie i zwykle kulturyści lub ludzie na wysokobiałkowej diecie maja go zwykle w górnej normie lub tak jak Ty lekko ponad norme.
Kombinuj, moze z lekarzem pogdaj bo ja wiem i napisalem Ci tyle co przezyłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52278
Dieki Salvatore bardzo mi pomogles,podobno ten mocznik moze tez byc od zakwaszenia organizmu ,musze to ogarnac i zbadac ten kortyzol,zrobie jeszcze ekg i echo serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TURANOX 10

Następny temat

Podanie podskórne koksów na oleju

WHEY premium