SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masakra W głowie po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Witam Panowie,

Byłem na cyklu
1-15 enathat 500 week
2-13 deca 400 week
Przeszedłem na
1-4 Prop 600 w
1-4 tren ace 250 w
3-5 wino 40 mg ed

Wszystko szło pięknie póki nie wszedłem na tren ( 1 raz w życiu). Coś mnie się w głowie poprzestawiało, marudny bez życia, drugiego dnia pełno energii. Zaczęło mnie to męczyć wiec odstawiłem tren ( poza tym ciśnienie dochodziło do kosmicznych wartości np 220/100)
Zostałem na samym propie, dużo lepszej poprawy nie było. Zrobiłem odblok, tydzień po oststnim propie ale dzień po ost tab winstrolu.
Odblok
4,3,2 i 1 tab przez tydzień.

Efekt?
Zero libido( choć jak kobieta postawi to działa )
Zero apetytu, zero siły, zero chęci, zachowuje się jak baba ( akcje typu wypominanie dziewczynie rzeczy z przeszłości- do przesady)
Nastrój taki, ze najchętniej bym płakał w łóżku.
Wywaliło mi gino ( mam tendencje do gino po nanrolonach)
Zarzuciłem armidex ( 4 tab, brałem po pół co 2 dni)
Cabaser ( 0.5 tab tydz. Tez zjadłem 4 tab)

Dorzuciłem proviron 2 tab ed ( wczoraj zaczalem 3) i sarm rad 140

I najlepsze jest to, ze gino wróciło. Nastrój tak gowniany jak nigdy ( od dziś rano).

Dodatkowe utrudnienie takie, ze teraz dostać się do lekarza to cud, a mieszkam za granica i prywatne badanie krwi wychodzi sporo ponad mój budżet.

Złote rady? To ciagnie się już 2 miesiąc i na prawdę mam dość ... jak 13 lat robię co jakiś czas cykle, nigdy takich jazd nie miałem

fitnessstore.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slaby odblok zrobiles i ogolnie h**owo ze zszedles z towaru od razu mogles zostac na malej dawce 50mg propa i zbic prl i dopiero odblok zrobic . teraz w ciemno to zbijaj prl i daj z 2-3tab ed proviornu. masz hcg pod reka? za pare tygodni sie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364274 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668635
wrzuc ankietę działu na początek
wygląda na wystrzelona prolaktynę


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-03-17 19:36:08

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
1. WIEK: 32
2. WAGA: 110
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 123
-udo: 62
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Kilka, głównie enathat, prop, dd, npp
8. TRENING: 4-5 x tydz
9. CEL CYKLU: Estetyka
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2mc
11. POZIOM BF%: 15-17%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tendencja do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Porost
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: -
-przysiad: -

Tez wydaje mi się, ze prolaktyna, szczególnie ze po npp miałem jazdy, gino po paru dniach się robiło, pomagał bromergon. Po trenie bromo nawet nie ruszył guzków. Dopiero cabas coś zdziałał, zniknęło i po chwili znowu mam.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364274 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668635
bez badań ciężko cos wymyśleć , lecz jak piszesz znasz objawy jakie sa u ciebie przy wystrzelonym prl i to się raczej tutaj potwierdza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Nigdy nie miałem takiego samopoczucia, po żadnym cyklu. Myślałem, ze może estro wystrzeliło, ale jak zaczalem zbijać estrogen to calkowity flak w gaciach. Jakie skutki mogą być kiedy Prl zbije za mocno? Do lekarza się wkrecilem na przyszły tydzień.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Btw mogło tak wystrzelić prolsktyne, ze cabas przez miesiąc jej nie zbił?

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Badałeś estro to nie zbadałeś też prolki, 2podst horm na cyklu..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364274 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668635
Jak wyglądało pct? Stawiam że masz bloka i rozjechane hormony bez badań tutaj nic nie zdziałasz
Takie min skoro to już 2 miechy
Test
E2
Prl
Lh
Fsh
Morfo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
właśnie pisałem co zbadać. Co jeszcze zrobić? Bo jak już się dopchałem do lekarza to będę marudził o wszystko co potrzebne

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Glukoza + panel tarczyca + jonogram + lipidogram jak da rade dorzuć też do bad j/w.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Ok. Provi kontynuować ? Jeśli tak to 2-3 tabsy są ok?

fitnessstore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DNA T400

Następny temat

Czy potrzebny odblok po 2 tygodniach stosowania testosteronu?

WHEY premium