SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa z Zabrzaninem str. 36

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
DZIEŃ 21:

POSIŁKI:

1. twaróg z zielona cebulką, 4 kromki chleba żytniego + warzywa (rzodkiewki, pomidory, ogórek zielony)





2. białko SP80 banan

3. 50 g ryżu brązowego, 250 g dorsza, sałata z jogurtem naturalnym i ząbkiem czosnku





4. jogurt naturalny z 1 bananem, z serkiem danio wiśniowym i dorzucę trochę owsianych może.. :P






TRENING:

Tak jak pisałem wcześniej tak się zmobilizowałem, że pojechałem na siłownię do Katowic. Wydałem 2,52 zł na bilet z Zabrza do Katowic i z powrotem też tyle(z powrotem biegłem na pociąg, bo parę sekund i bym nie zdążył). Pierwszy raz tam byłem - siłownia nazywa się PROACTIV i jest na ul. Sokolskiej. Bardzo dużo miejsca czysto, dużo sprzętu aerobowego i bardzo dużo maszyn a mało było tam wolnych ciężarów... Jak sobie tam ćwiczyłem to można było ludziom w okna patrzyć budynek jest naprzeciwko SUPERJEDNOSTKI najbrzydszego i największego bloku w Katowicach.





Dzisiaj ćwiczyłem 40 minut barki:

1. Wyciskanie siedząc na maszynie Smitha 5 serii po 10 powt. x 40 kg, 40 kg, 50 kg, 60 kg, 40 kg

2. Wznosy hantli bokiem 6 serii po 10 powt. hantle różne różniste brałem coraz to większe (ciężarów nie znam niestety)

3. Wznosy hantli przodem 5 serii po 10 powt. ciężar stały po 10 kg

Tylko 3 ćwiczenia, a barki mocno napompowane

+ TRENING AEROBOWY
60 minut na bieżni
lało się ze mnie maksymalnie



Na tej siłowni zauważyłem, że jest tam sala z rowerami spinningowymi. Wyznaczony jest grafik, jak podłapię trochę kondychy na rowerze to na pewno wybiorę się na taki trening suupeeer



Trochę komentarzy:

dymisplif
Wiem, że waga nie schodzi równiutko tak jak bym chciał, ale mam nadzieję, że w stracę w miesiącu maj przynajmniej 4 kg...

_kavva_
Od następnego tygodnia tylko w niedzielę będę jadł młode ziemniaki... Noga z kurczaka bardzo smaczna, a skóry przeważnie nie jadam, bo jest bardzo tłusta...szamię przeważnie samo mięso i obgryzam do kości

KANwa
Dzięki za opnię, wpadaj do mnie, u mnie dużo fotek żarcia.
Talerze kupiłem je kiedyś bardzo mi się podobały, ale są kurefsko ciężkie i beznadziejnie je się myje. Dobrze wygląda na nich papu.

Kiku_
Zgadzam się z Tobą, postaram się trzymać lepszą dietę, chce lepszych rezultatów. Dzisiaj doszedłem do tego samego wniosku.



ZA TYDZIEŃ WRZUCĘ FOTKI SYLWETKI I CAŁY SIĘ POMIERZĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
widze ze wyciskanie robiles na maszynie Smitha, lepiej z niej nie kozystac jak masz taka możliwośc,
jesli chodzi oo spining to napewno jest tam dla poczatkujacych jakis tez tak wiec na ten mozesz smialo isc... jest taka zasada na spiningu ze jak nie dajesz rady to siadasz zmniejszasz obciazenie i caly czas pedalujesz az nabiezesz sił i sie dołaczas..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
spoko dziennik,pozdrawiam i powodzenia!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
DZIEŃ 22:

POSIŁKI:

1. omlet z 3 jajek i owsianymi





2. 30 g makaronu razowego, 125 sera białego





3. pierś z kurczaka 200 g, 75 g makaronu razowego, + sałatka warzywna









4. pycha danie szczegóły i przepis poniżej

https://www.sfd.pl/Penne_z_piersią_z_kurczaka_i_pieczarkami_ala_Zabrzanin-t501409.html

5. SP 80 truskawka

Po dzisiejszych posiłkach czuję się tak lekko :) Wiem, że makaron ma dużo węgli, no ale co tam (pewnie Kiku_ tak napisze, że to mało redukcyjne).

TRENING:
30 minut na rowerze stacjonarnym


TRZEBA IŚĆ SPAĆ BO JUTRO TRZEBA WCZEŚNIE WSTAĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
robisz takie zarcie, ze moja dziewczyna siedziala i obejrzala wszystkie potrawy .
Ale tak miedzy nami to wydaje mi sie, ze owszem, do pewnego momentu mozesz robic postepy na tej diecie, ale z dietetycznym jedzeniem redukcyjnym to ona ma malo wspolnego
Imo masz za malo bialka w diecie, nie powinienes uzywac WOGOLE cukrow prostych i tluszczy pod postacia np. sera!!!
Zmodyfikuj troche diete i dalej do roboty.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
I z tego co słyszałem powinieneś uważać żeby nie nadużywać kukurydzy ze względu na jej IG. Ja osobiście nad tym ubolewam, bo bardzo kukurydzę z puszki lubię i potrafiłem nieraz otworzyć i po prostu zjeść całą naraz łyżeczką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
ja na redukcji jedynie uzywam ogorka i pomidora, nie bawie sie nawet w brokuly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głodziu, dlaczego?

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
z tego wzgledu ze kazde gotowane warzywo zwieksza IG produktu, sprawa jest taka sama w przypadku ryzu, ten dlugo gotowany ma wieksze IG niz ten ktory gotujemy krocej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Głodziu ale nie porównuj swojej redukcji do redukcji całej rzeszy obecnych tu grubasów. Powinien jeść dużo warzyw, nawet gotowanych.

Zabrzanin masz dietę ok ale za dużo smażysz, więcej piecz, gotuj, griluj.

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-05-26 15:43:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hiperlordoza - cwiczenia na kregoslup

Następny temat

PLAN DO OCENY !

WHEY premium