SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa z Zabrzaninem str. 36

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Nigdy już na głodnego tu nie wchodzę
Świetne te Twoje foty z posiłkami ,wyższy kunszt kucharstwa .
Czy do tuńczyka z wody nie dolewasz nic oliwy ?

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Witam serdecznie po małej przerwie

Oto papu z ostatnich dni (kurczak, ryż, warzywa, rosołek, omleciki). Od jutra będę wrzucał bardziej szczegółowy jadłospis i trening.



















Zaczynam powoli widać sens takiego odżywiania, znajomi z siłowni widzą efekty i ja też Jestem bardzo zadowolony.

W ostatnich dniach trening siłowy robiłem 2 razy klatkę z tricepsem i plecy z bicepsem. Nieco zaniedbałem trening aerobowy, ale od jutra się postaram to nadrobić.
Widzę, że wraca powoli siła taka jak kiedyś 130 kg w WL To bardzo cieszy



Ostatnio żyłem prawem jazdy.
Pojechałem pociągiem do Częstochowy. Wiele pokus jest koło Dworca PKP aleja frytkowa. Dla tych co nie wiedzą to zapraszam do obejrzenia filmiku.






Jest tam chyba z 15 budek z frytkami, 100 g na wagę po 1,50 zł. Na necie czytałem, że sprzedawali nawet po 0,60 zł

Ale wracając do tematu. Poszedłem na jazdy. Pojeździłem 1 h 3-drzwiową Micrą. Na 11.35 miałem egzamin.
Teorię zdałem bez żadnego błędu.
Praktyka:
Placyk - stres !! i takie głupoty !!
Micra była 5 drzwiowa, a ja chciałem sobie położyć z tyłu plecak i szukałem wajchy do opuszczania siedzenia, a tam przecież jej nie było, bo to 5 drzwi (na jazdach miałem 3 drzwiową). Egzaminator mi otworzył tylne drzwi i się puknąłem w głowę i zacząłem się śmiać.
Wylosowałem pokazanie świateł pozycyjnych i sprawdzenie płynu hamulcowego. Chciałem otworzyć maskę i zamiast za przycisk do otwierania drzwi pociągnąłem i wyrwałem jakiś plastik -) Pan egzaminator powiedział, żebym sobie otworzył drzwi to zauważę

Dobra teraz łuk i auto zgasło, bo nie opuściłem do końca hamulca, no i 1 błąd.
Jakoś się ogarnąłem z tego stresu i powtórzyłem łuk i zrobiłem bezbłędnie, tak samo elegancko ruszyłem ze wzniesienia.

Jazda na miasto, zawróciłem na skrzyżowaniu, idealnie zaparkowałem na osiedlu, uważałem na równorzędne (30 km/h ograniczenie prędkości), zawracanie tyłem ( z poprawką, bo przy wyjeździe zapomniałem o kierunkowskazie). Jeździłem regulaminowy czas, wracałem do WORD-u wjechałem na RONDO REGANA. I patrzę na znaki ostrzegawcze, że tramwaj i że jest objazd. Patrzę w prawo w lewo i nie zauważyłem znaku Egzaminator kazał się zatrzymać i spojrzeć w tylne lusterko. A tam ku... STOP. Patrzcie na linka.
http://www.zdamprawko.pl/index.php/czestochowa/skrzyzowania/regan No i koniec egzaminu i wynik negatywny. Byłem bardzo zły na siebie. No trudno się mówi....Nie wiem jak nie zauważyłem tego znaku, może dlatego, że bardzo padało (nie widziałem linii zatrzymania) i że nie znam miasta. Ale to żadne wytłumaczenie. Całe szczęście to był 1 raz. Następny raz w Rybniku za 3 miesiące (tyle się niestety czeka)....


LukRecJa
Dzięki za wsparcie

nienznany
Dzięki za SOG-a. No to się cieszę, że Ci się podoba.

replay1
Łosoś na redukcji nie polecam, bo jest bardzo tłusty.
Ja swojego kupiłem w Kauflandzie, 150 g za 10 zł

Prog
Wpadaj częściej

demolub
Na głodnego nie wchodź Ja też mam smaki na coś do jedzenia jak oglądam czyjeś dzienniki. Daj też od czasu do czasu foty jakiegoś jedzonka w swoim dzienniku. Jakim białkiem się szamasz i w jakich ilościach ?
Tuńczyka z wodą jem ostatnio bardzo rzadko. Nie dodaję oliwy.
Dodaję przeważnie do ryżu do 2 posiłków, ale tylko 10 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
No i koniec egzaminu i wynik negatywny. Byłem bardzo zły na siebie. No trudno się mówi....Nie wiem jak nie zauważyłem tego znaku, może dlatego, że bardzo padało (nie widziałem linii zatrzymania) i że nie znam miasta. Ale to żadne wytłumaczenie. Całe szczęście to był 1 raz. Następny raz w Rybniku za 3 miesiące (tyle się niestety czeka)....


LukRecJa
Dzięki za wsparcie

nienznany
Dzięki za SOG-a. No to się cieszę, że Ci się podoba.

replay1
Łosoś na redukcji nie polecam, bo jest bardzo tłusty.
Ja swojego kupiłem w Kauflandzie, 150 g za 10 zł

Prog
Wpadaj częściej

demolub
Na głodnego nie wchodź Ja też mam smaki na coś do jedzenia jak oglądam czyjeś dzienniki. Daj też od czasu do czasu foty jakiegoś jedzonka w swoim dzienniku. Jakim białkiem się szamasz i w jakich ilościach ?
Tuńczyka z wodą jem ostatnio bardzo rzadko. Nie dodaję oliwy.
Dodaję przeważnie do ryżu do 2 posiłków, ale tylko 10 ml.

Zmieniony przez - Zabrzanin w dniu 2009-11-12 22:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
Błędy

Najczęstsze błędy popełniane na tym skrzyżowaniu:
1) brak kierunkowskazu podczas opuszczania ronda,
2) nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu pojazdom szynowym,
3) nie zastosowanie się do znaku „stop” i niewłaściwe zatrzymanie przed „linią bezwzględnego zatrzymania”,
4) kontynuacja jazdy bez upewnienia się o nadjeżdżającym pojeździe szynowym,
5) nie ustąpienie pierwszeństwa pojazdom znajdującym się na rondzie.

no i masz swoj blad-nr 3.

nic sie nie przejmuj i pyerdol to. jesli nie wiesz jeszcze to dowiesz sie w pierwszym miesiacu po odebraniu prawka i rozpoczeciu jazdy samemu, ze prawdziwa jazda autem nie ma nic wspolnego z tym na kursie i egzaminie. niektorzy to rozumieja, sami sie douczaja, szkola technike i sa z nich ludzie, inni pozostaja gamoniami i jezdza tak samo az do smierci twoj wybor
ja polecam treningi, jazde na placach zimą, kupno i przerobienie auta, start w KJS-ach troche sie rozpedzilem, ale lubie rajdy, posmigac troche, pokazac leszczom, ze np fakt iz ich auto na prostej smiga 250km/h nie znaczy, ze na placu w glebokim sniegu na odcinku specjalnym sprawnosciowym typowo beda mieli lepszy czas niz ja swoim golfem 1,6 ok, powodzenia zycze za 3 miesiace, na pewno sie uda!

co do bloga to szczerze mowiac myslame, ze zajmujesz sie gotowaniem i fotografia, a tu dzis patrze 130kg na plaskiej, nono, ladnie, gratuluje!

zagladam juz od jakiegos czasu, ale podobnie jak demol juz tylko po posilku pozdro i zapraszam do siebie, sogacz za pasje w prowadzeniu dziennika!

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-11-12 22:52:09

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
Dlaczego nie dla łososia? Jak najbardziej tak! Wliczasz w bilans tłuszcze i jest ok, poza tym to bardzo dobre źródło białka, zdrowych tłuszczy, kwasów omega. To tylko sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
wszystkie tluste ryby sa polecane zawsze i wszedzie

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
ja tez nie wiem co ty chcesz od lososia tluszcze tez musza byc na redukcji byle nie trans :D. Ja kupuje teraz lososia tylko w biedronce 9.98 za 500g trzy kawalki po okolo150 g akurat na porcje. Tutaj macie foty
https://www.sfd.pl/[off_topic]_gdzie_dobry_i_niedrogi_mrozony_losos-t544927.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
silce: jesli juz piszesz o tym lososiu to dodaj odrazu ze 2 zdania o tym jak go przyrzadzasz,oki? ja nie mam za bardzo pomyslu, a tez go ogladalem w biedronce, ale odlozylem.
mysle, ze zabrzanin nie zdenerwuje sie za taki spam bo nie dosc, ze przekonanmy go moze do zdrowych rybek to jeszcze przepis gotowy dostanie

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Ok ten łosoś z Biedronki jest mrożony, a ja miałem wędzonego jest on na pewno bardzo zdrowy, ale kaloryczny. Ja nie mam nic do ryb, raz, dwa razy w miesiącu zjem rybkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
SLICE, mam takiego samego lososia jak przyrzadzac? rozmrażasz , skrapiasz cytryna, dodajesz ziola, zawijasz w folie i do piekarnika albo na grilla j gotowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hiperlordoza - cwiczenia na kregoslup

Następny temat

PLAN DO OCENY !

Wiecej