SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa tłuszczowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 134
Witam od 5 miesiecy cwicze na silowni. Moim problemem byla waga. zacznalem od wagi 53 kg / 175 cm. Obecnie waze 56 kg / 177 cm dodam ze mam 16 lat i jeszcze rosne. Cwiczylem bez zwazania na diete jedynie obiad zmienilem na ryz i mieso. Jesem zadowolony ze swojego postepu jesli chodzi o Budowe ciala ( typowy ekto ale po pol roku miesnie wypychaja mi skore . Problem w tym ze same miesnie to nie wszystko. Chcialbym przybrac na masie ale nie juz miesnie tylko tluszczyk. Jakie sa dania co odkladaja tluszcz i nie chodzi mi o fast foody.Moje nogi wygladaja nie zbyt fajnie . Łydke mam wporzadku zbudowana moim zdaniem , taka tęższa . Ale od lydki w dol ( od kolana wzdloz piszczeli w dol nozka jak patyczek . 20 cm w kostce . Jakies rady tez nato? Cx chodzi tu o tluszcz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 27198 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78892
po co ci tłuszcz, wytłumacz? Żeby ci się trudniej było poruszać i żeby mieć słabszą sprawność fizyczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 134
Nie chce tonąć w tluszcze ale w samych miesniach to tak a sucho wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 27198 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78892
dołóż więcej mięśnia to będzie lepiej wyglądało...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady, pytania, pomoc w wybraniu posiłków, ocena.

Następny temat

Plan treningu

MenS