SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa przy zlamaniu obojczyka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 446
Witam :) mam 17 lat cwicze muay thai od 6 miesiecy.W 1 dzien wakacji zlamalem obojczyk z przemieszczeniem(z odlamami)i 6 tygodni w gipsie =/ na szczescie zostaly jeszcze 4 najgorsze jest to ze nie moge trenowac waze 57 kg i chcial bym chociaz przytyc na wadze w czasie przerwy :) jest to mozliwe? i jak to zrobic?

"Swiat jest dla tych Którzy wierza,ze potrafia" Swiete Slowa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Słuchaj dieta bez treningu to jest tłuszcz. Czyli jak nie będziesz trenować to i niestety nie przytyjesz w tkankę mięśniową chyba że interesuje Ci tłuszczowa . Więc jak tylko wyzdrowiejesz połącz MT z siłownia i po sprawie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Ja na poczatku tego sezonu mialem w gipsie reke to ostro na nogi zasowalem.
Silka, bieganie/skakanie po schodach, sprinty/skipy na plazy i przyznam, ze weszlo w nogi straszliwie. Jeszcze gdyby nie te zakwasy to juz by byl raj.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 446


w czarnej koszulce na zdieciu:)myslisz ze silownia + Mt da efekty przybycia kilku kilo?

"Swiat jest dla tych Którzy wierza,ze potrafia" Swiete Slowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
myslisz ze silownia + Mt da efekty przybycia kilku kilo?

od złej strony zaczynasz. Masy nie da ci trneing tylko i wyłącznie dieta (nadmiar kaloryczny). Siłownia to dodatek żeby ta masa była dobrej jakości.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
masa przy złamaniu obojczyka= sie dział odzywanie !! :* haha

wiecej takich dzialow prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a jak ma zrobić mase bez ODPOWIEDNIEGO odżywiania ? Dlatego do nas pisze co nie ?

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-07-17 23:46:10

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
spozywaj tyle kcal zeby Cie fatem niazalalo ale tez zeby Ci masa nie spadla jaka juz masz:)

a jak juz bedziesz mial wyleczony ten obojczyk to zacznij trenowac, z mojej strony proponowalbym jeszcze jakiegos lekaza sportowego:)

mozesz spokojnie trenowac nogi tak jak ktos <:)> wyzej napisal, brzuch grzbiet, przedramiona, rozciaganie, poruszanie w wal;ce i takie tam - moze to nie jest na super mase ale chodzi o to bys ten czas jakos wykozystal bo 6 tyg to jednak jest troszke czasu :)

3m sie i wracaj do zdrowia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
6tyg w gipsie... + rehabilitacja.
Wiem bo sam przerabilalem cos podobnego tyle, ze mialem prawy lokiec w gipsie na jakos 4 tyg, a ze bylo to prawa reka (rzucajaca) to zanim moglem normalnie nia ruszac minelo chyba z 2-3 tygodnie. [nie pamietam dokladnie ]

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pls Help czy mam za wiele treningow ?

Następny temat

Plan na mięśnie brzucha dla Kobiety

WHEY premium