SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa przy dużej aktywności - dobór supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Witam , może najpierw szybko opisze mój cel, Aktualnie wzrost 193/194cm przy 81-83kg wagi. Sprawa przedstawia się tak że trenuje kickboxing i biore udział w różnych turniejach , zawodach itp. Ostatnio jednak chce popracować troche nad sylwetką , konkretnie zwiększyć czystą mase do około 89/90kg. Diete oczywiście stosuje. Wygląda mniej więcej że rano płatki + mleko , potem jakieś jajka z pieczywem , ryż + kurczak przed i po treningiem , potem jakaś rybka , mięso itp , na noc twaróg. Teraz jednak podliczam dokładnie te kalorie. Siłownie planuje 3 razy na tydzień fbw + treningi SW i bieganie. Dlatego chodzi o suplementy żebym mimo wszystko przy takim wysyiłku coś masy złapał. Dlatego prosiłbym o pomoc w wyborze i dawkowanie , pewny jestem jedynie że jakiś jabłczan a reszta do ustalenia. Myślałem nad czymś takim:

Rano na czczo 5 tabsów cm3 treca + 3 tabsy l-glutaminy olimpu
Przed treningiem lub w trakcie BCAA xplode 15g
Po treningu 5 tabsów cm3 + 3 tabsy l-glutaminy + 2 banany
Chwile później UNS CFM 80 40g
I na noc night protein blend treca 30-40g

Wiadomo że przed innymi treningami czy bieganiem też BCAA no i białko między posiłkami. Prosze o jakąś korekte w doborze/dawkowaniu. Z góry dzięki.

PS. do tego witaminy i na stawy coś tam posiadam

Zmieniony przez - snake126 w dniu 2011-04-12 21:43:23

-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 631
moim zdaniem 2x3 tabsy styknie organizm przyjmnie 20g reszte wydali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
ułóż konkretną dietę, będziesz wiedzieć czy bialko CI potrzebne. Glutamine wywal, nie działa tak jak jest reklamowana. Co do kreatyny i dawkowania - szukaj, było miliard takich tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Spędziłem troche czasu na studiowaniu tych tematów i w sumie wiem już co mi potrzebne. Mam tylko pytanie co do dawkowania , moge po treningu kapsułki cm3 popić tym carbo VitaFit z leucyną a 10 minut później białko ?

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki drugi CYKL

Następny temat

mono i cytocell

WHEY premium