SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa mięśniowa + bieganie a suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Witam wszystkich,
jestem nowy na tym forum, ale śledzę je od dobrych kilku miesięcy.
Mój staż na siłowni to 4 miesiące. Jestem typowym ektomorfikiem i aktualnie ważę 183 cm przy 70kg wagi. Przez ostatnie 4 miesiące waga skoczyła o 4 kg. Dodam, że biegam zawsze po siłowni i w niektóre dni nietreningowe (razem 12 godzin miesięcznie samego biegania) i raz w tygodniu pływam 1 km. Do tej pory pomiędzy treningiem siłowym a bieganiem brałem 60g carbo i 10g BCAA.
Chciałbym jednak wzbogacić suplementację o kreatynę. I teraz pytanie - czy można brać ją następująco:
dni nietreningowe - 5g na czczo i 5g w porze okołotreningowej,
w dni treningowe - 5g przed treningiem siłowym i 5g razem z 60g carbo i 10g BCAA przed bieganiem? Czy też rozdzielić te 3 suplementy.
Uprzejmie proszę o unikanie odpowiedzi w stylu: przestań biegać, to nie wchodzi w grę :) z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
w dnt porcja okołotreningowa krety odpada
łączyc w jakim sensie że w jednym szejku?jeżeli o to Ci chodzi to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
dokładnie, w jednym szejku. Tak jak do tej pory łączę BCAA z carbo, tak do tego chcę dołaczyć 5g krety i pić po tr. siłowym a przed aerobowym.

Dodam że moim celem jest waga w okolicach 76-78 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
spokojnie możesz mieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
j/w
nie ma przeciwskazan, nic sie nie pogryzie i wszystko będzie działało jak powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1921
Z tym, ze tak jak wyżej napisał kolega - odpuść 10g krety w DNT, na rzecz 5g - tyle w zupełności wystarczy :)

Winners never Quit.
Quiters never win.

Jeżeli pomogłem wejdź :

http://www.pajacyk.pl

I naciśnij na brzuszek pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpusc bieganie na 2 miesiace a szybko na masie skoczysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka

Następny temat

Jak to połączyć?

WHEY premium