SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa jak zdobyc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 259 dni Przeczytanych tematów 1
Witam serdecznie mam 182 wzrostu i waze tylko 67 kg. Mam bardzo szybka przemiane i nic mi nie wchodzi mase. Co brac i co jesc. Stosuje duzo bialka do tego CM1250 i cos slabo to idzie. Miesnie w lapkach ok bo jest ciezka praca na magazynie i do tego silownia ale reszta slabo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7134 Napisanych postów 146032 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1168847
Witaj ile obecnie wcinasz kalorii i jaki rozkład makro masz w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2032 Napisanych postów 49247 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489933
Dokładnie jak obecnie wygląda u Ciebie odżywanie ilośc kacl , makro ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4100 Napisanych postów 42392 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341119
Jesz za mało widocznie I nie tyle ta Twoja przemiana taka szybka co pewnie to, że jesz dużo to tylko Ci się wydaje
Tak to zazwyczaj bywa w takich sprawach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9656 Napisanych postów 114491 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370290
Najlepiej jakbyś rozpisał jak się odżywiasz, może tak naprawdę dużo nie jadasz i tylko Ci sie wydaje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 374 Wiek 23 lat Na forum 54 dni Przeczytanych tematów 1346
Tymbardziej że piszesz o ciężkiej pracy więc Twój dzienny wydatek kcal na pewno jest wysoki. Nie widzę innej opcji jak tylko dorzucić kalorii ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam ginekomastię?