SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa jak ciągnąć po trenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2302

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

86

Wzrost

175

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

nie potrafię zmierzyć

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

5 lat

Cel cyklu

B 3 T1.5 W od zapotrzebowania

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Jeden długi

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

masa

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
PONAD ROK testosterone enthanate ROYAL 600 week
PO ROKU DODAŁEM NANDROLONE DECONATE ROYAL 1-16 600 WEEK I ZWIĘKSZYŁEM TESTOSTERONE ENTHANATE DO 1200 WEEK też ROYAL
Po 4msc na dece wszedłem na:
TRENBOLONE ACETATE ALCHEMIA 70 EOD, jestem na początku cyklu jeszcze porządnie się nie wkręciło (z 7 dzień)
TESTOSTERONE ENTHANATE ALCHEMIA 1200 WEEK BEZ ZMIAN PO DECE
Planuje na trenie polecieć 3msc. Ale nie chce skończyć masy na tych ostatnich teraz 3 miesiącach. Co mogę dodać po trenie by był dalszy przyrost? Może pociągnę trena dłużej, a po powiedzmy 2 msc dodam dodatkowy środek?
W tej chwili do trena nie chce nic dodawać gdyż to 1 cykl i obserwuję reakcje organizmu skoki prl, estro, sajdy itd.
Natomiast po 2 msc tak jak pisałem jestem skłonny coś dodać, by przeciągnąć cykl do np 5 msc po których wejdę na mostek i unormuję hormony a następnie wejdę na redukcję na solo teście 600 week winie i małej ilości npp profilaktycznie na stawy.

Co polecacie zrobić by ten cykl przeciągnąć o te 2msc.
1-3msc Tren 70eod i test enthanate 500 e3d
3-5msc Tren ???? i ????

Cabaser leci, estro też pod kontrolą. Wyniki krwi wątroby nerek itd niedawno robione wszystko w normie. Dbam o to :)



ANKIETA:
Wiek 25lat
WAGA: 86
STAŻ 5 lat
Cykle: Połtora roku on
ŁAPA 44CM
BF: 11%
STAN ZDROWIA: DB
WZROST: 175
WYNIKI SIŁOWE: KLATA 130 BARY WYCISKANIE HANTLI 40 SIAD 160







Zmieniony przez - Express w dniu 2016-06-16 16:12:18

Zmieniony przez - Express w dniu 2016-06-16 16:12:50

Zmieniony przez - Express w dniu 2016-06-16 16:13:18

Zmieniony przez - Express w dniu 2016-06-16 16:13:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Masteron jest idealny po trenie, wiadomo wszystko zależy od diety, ale nie chcę mi się już tego powtarzać po drugie to dział o farmakologii.
Z tego co przeczytałem autor chce masę potrzymać można dać środki mało toksycznie jak npp, turinabol , anavar jak ma dobre dojście i znajdzie ori. Można dać toksyki meta inj meta tabletki, antek , winko depot winko tabletki, ja tu bym się kierował w wyborze winko depot nakładam na trena 50mg eod +5-10mg tabletki , zbije progesteron po trenie nie obiąży tak flaków.
Wins tabletki przyczynia się do obniżenia poziomu SHBG, co oznacza tyle że nasila działanie pozostałych środków anabolicznych.
Zrobiłbym nałóżenie winka na tren taper trenu w dół , a jak winko się rozkręci daje winko, ale powtarzam winko to toksyk , ja w to miejsce dałbym turinabol. który też ma też wpływ SHBG

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
na tren trochę za wcześnie
jak już się zdecydowałeś mogłeś dać enentat i leciec az sidy pozwolą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
Zostanę przy acetacie, teoretycznie go też mogę lecieć dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
oczywiście że tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
Polecieć solo cały czas czy jednak polecasz coś dodać? byle nie orale ich staram się unikać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Napewno nie tren solo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
no test leci wiadomo przeciez pisałem, chodzi mi czy coś jeszcze dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
test tren i jest wszystko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Odłóż tren daj turinabol 50-80mg przez 8-10tyg, lub npp 100mg e3d przez 8tygodni tylko przy tej kombinacji musiałbyś mieć inhibitor prolaktyny. Test leci cały czas, po trenie go lekko podbijasz i jw pisałem dodajesz npp małe dawki 100mg e3d lub 50mg eod lub turinabol.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
daj tak, prop/100mg ed tren a i mete inj z 50mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
ja osobiście wolałbym dołożyć mastera krótkiego, ale nie wiem jak u ciebie z tkanką tłuszczową bo jeżeli jesteś ulany to szkoda towaru bo nie będzie widać efektu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania i blok po roku

Następny temat

Masa z Centurion Labz 19szymon62

WHEY premium