SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa- dobór środków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
Ok :)
Jeszcze ostatnie pytanie. Jak długo z tym odblokiem i jakie dawki wrzucić?? Clom po 1 tabletce 2 tyg ed a Nolva jak długo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
lodzianin1
Metka z winem nie jest zlym.polaczeniem


Łooo matko... a gdzie ja przegapiłem Twoją przemianę? Bo jeszcze nie tak dawno gromiłeś równo, i nie bez racji, za wino bez testa

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
W listopadzie 2012 polecał taki cykl :) Stąd też i mój był zaczerpnięty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
KruQ bo dzieciakom odradzam nie raz pisalem ze jak by mnie 17 nie zatykaly to bym polecial na takim combo w wiekszosci halo ktore badali byl mix wina z metka wlasnie a polaczenie po 30 mg obu to nie sa duze ilosci i nie jest to zla perspektywa dla ludzi ktorzy maja awersje do igly.poza tym juz kilka razy pisalem ze pare lat wstecz malolaci lecieli jedni combo stano/metka we dwoch a dwoch innych mdrola ci po mdrolu po 4 tyg mieli gorsze próby wątrobowe niz ci po stano/metka po 7 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
Przez 2 tygodnie po 1 tabletce cloma i nolvy starczy?? Czy za dużo??
Co do wątroby do pracuje w labie także mam badania za free. Więc wszystko będzie pięknie przebadane przed, w trakcie i po cyklu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Dla jednych duzo dla drugich nie :p
Jednego zatka 30mg metki solo, drugi da combo 50 mety i 50 vina i bedzid git.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanek 100mg\ml

Następny temat

Problem podczas cyklu na enanie

Wiecej