SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa do sprawdzenia + kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
32 z data 01.01.2013 :] na dzien dzisiejszy 33 ale wiekszosc to zapewne tluszcz bo dieta nie 100% :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
czy ja wiem, mieso wydaje sie ladnie zbite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
hehe no zobaczymy , czas pokaze ale centymetr nie klamie 33 w gale to nie powod do dumy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
Siemka, co myslicie o przykladowym dniu diety ?
zapotrzebowanie ustalone na 3000 kcal

przykladowy dzien treningowy

prosze nie pisac " brak ryb , daj inne mieso , inne zrodla tluszczy , ww" ja o tym wszystkim wiem to tylko przykladowy dzien w ktorym akurat jem cyca i takie zrodla ww ,tluszczy ...

Cel masa
Od 1 stycznia do dzis zmiana wagi :z 84 do 90-91.
Tluszczu wskoczylo sporo , duze przyrosty fatu w okolicy pasa i brzucha (jak zawsze najwieksze tam) spowodowane zapewne nie trzymana w 100%micha i spora iloscia batonow ktore z dniem dzisiejszym zostaly wyeliminowane i zastapione czyms co nie jest tak przetworzone...

Przyrosty masy miesniowej (jestem prawie w 90% pewien ze to miesien xD)jezeli chodzi o klatke piersiowa bardzo ladnie sie poprawila tak jak i nogi .
Niestety nie zauwazam jakis widocznych zmian jezeli chodzi o ramie (przybylo tym czasie jakies 2 CM ) ale wydaje sie caly czas tak samo do tego pewnie 90% to tluszcz...:( chyba za malo tyram tego bicka
Trening fbw 3-4 x tygodniowo
1) MC/przysiad
2)Wyciskanie na lawce(klata)
3)Wioslowanie sztanga nachwyt
4)Push press
5)Uginanie ramion
6)Pompki na poreczach

Co myslicie? nie za malo na bicka ? j/w lipne przyrosty mi sie wydaje ;/ co radzicie ^^

Ogromna poprawa siły

Skonczony cykl na kreatynie 4 tygodnie(250 g mono),
Obecna planowana suplementacja : magnez , bcca(podczas treningu) ,bialko do uzupelnienia diety



DO kazdego posilku WARZYWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-02-24 16:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zastąp słonecznik orzechami włoskimi/pestkami dyni/migdałami
Nie masz żadnych problemów trawiennych z racji jedzenia tych 0,5 l mleka?
Dodajesz czasem do diety olej lniany,żeby podbić ilość o3?
Tę kiełbasę sam robisz,wiesz co w niej siedzi ?

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-02-25 08:34:41

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
ok to bede zamieniac czasem na cos innego - poki co najtaniej wychodzi slonecznik :D

tzn jeszcze nie probowalem tyle mleka - nie pilem go w ogole od 2 lat :) zobaczymy , pewnie z 300 wystarczy

nie ;/ zakupie w najblizszym czasie

kielba nie jest mojej roboty wiec nwm , ale duzych ilosci nie spozywam wiec chyba az tak to nie zniszczy diety ?

Jak ogółem ? jest w miare ok ?

Ile razy w tyg moge jesc np makrele wedzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jakbyś miał problemy po tym mleku to zastąp je wtedy jogurtem nat/kefirem
Ok to dodaj do diety w najbliższym czasie ten olej lniany
Najlepiej,żebyś jadł świeże,tłuste rybe;wędzoną myślę,że możesz 1-2 razy w tyg

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
ok a jaka rybke polecasz poza makrela ? cos smacznego i niedrogiego , mintaj moze?
czym sie kierowac kupujac olej lniany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jeśli chodzi o tłuste ryby to łosoś/pstrąg/śledź/halibut
Kupując olej lniany wybierz tłoczony na zimno,wysokolinolenowy bądź w ciemnej butelce,bądź w opakowaniu chroniącym przed światłem

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do Oceny > > >

Następny temat

Dieta do poprawy proszę o pomoc

WHEY premium