SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 259
Witam:) Mam niecałe 15 lat, ważę 73 kg przy wzroście 174 cm. Zrobiłem małą próbę redukcji schudłem z 78 do 73 kg, mam jeszcze brzuch tylko że nie chce więcej schudnąć bo nie chce być zbyt chudy, maksymalnie myślę że moge jeszcze schudnąć do 70 kg nie więcej ale co dalej jak robić masę żeby sie nie zalać i żeby kg na wadze leciały ale to były kilogramy czystych mięśni nie tłuszczu? Jakie produkty jeść na masie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 650
Dużo i zdrowo. Zbilansowana dieta, na początku najlepiej ułożona przez jakiegoś dietetyka/trenera pod Twoje zapotrzebowanie. Jest tego pełno w internecie, a najbliżej potreningu.pl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 259
Dodam jeszcze że ćwiczę 3 razy w tygodniu FBW i ABS a tak to jeszcze dochodzą w tygodniu wf :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy, nie wiem jak zacząć!

Następny temat

Bardzo szybkie zdobycie masy

WHEY premium