SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy delikatna redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

22

Waga

69

Wzrost

170

Cel treningowy

poprawa sylwetki, samopoczucia

Staż treningowy na siłowni

-

Uprawiane inne sporty

amatorsko MTB

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt- z wyłączeniem stojaków przez co nierealne jest wykonywanie przysiadów ze sztangą

Dieta

do modyfikacji w zależności o celu

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

WPC Olimpu po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Jak w temacie, zastanawiam sie czy od razu ruszyć z dietą na masę czy najpierw delikatna redukcja w okolicach 4-5 kg ? Dodam, że zdjęcia robione są rano- wieczorem/ po południu brzuch robi się "nadęty". W zeszłym tygodniu rozpocząłem trening FBW 3x w tygodniu




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
areka900
tłuszcz poleci jak da na + kcal ?


Tak.

Zdrowsze jedzenie,więcej aktywności fizyczne-czyli poprawa wrażliwości na insulinę,"naprawa" gospodarki hormonalnej,przyśpieszenie metabolizmu....itd.

To samo z siebie,spali trochę tłuszczu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2160
miałem podobną sytuację też się zastanawiałem co wybrać ale postanowiłem najpierw zrobić lekka redukcje później jechać z masą proponuje to również tobie

NAJLEPSZYM SIĘ STAJESZ NIE RODZISZ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
To tak... Zrób sobie to FBW dieta do tego i jednocześnie biegaj sb tak z 30 min po treningu każdym, czy rowerek czy pływanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Bo redukcja Ci nic nie pomoże bo na masie i tak zawsze trochę tłuszczu idzie więc nie warto lepiej zrobić FBW i dopiero redukcja i czystą masę zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi :) według kalkulatora wyszło, że do utrzymania wagi potrzebuję 2962 kg czy 3-5 treningach/tydzień. Dieta, którą ułożyłem daję mi 3251 kcal = B180g, T82g, W447
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
to dobrze ale pamiętaj sb pobiegać po treningu bo to daje genialne rezultaty :) Pzdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myślicie o podanym wyżej stosunku węgli i tłuszczy ?? zostawic tak jak jest czy może lepiej będzie uciąć węgle na rzecz tłuszczy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosunek dobry, tylko tak szczerze to Ty nie masz z czego jechać w dół. 69 kg? Niektórzy przy tym mają niedowagę, a Ty chcesz zrzucać/ )

Jedź na mase spokojnie, jeszcze przyjdzie czas na redukcję. Zebys sie nie zalał mozesz robić lekkie aeroby.
Trenuj, trenuj, trenuj i nie kombinuj z planami, bo od masowania a odchudzania zależy dieta. Bierz FBW jakiegoś gotowca i zapieprzaj na silownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie na taką odpowiedź liczyłem :) moje wątpliwości wynikały z tego, że cały tłuszcz zbiera mi się na brzuchu, reszta ciała w szczególności nogi- są suche. Do zapotrzebowania dodałem 300 kcal i planuje każdy trening zakończycz aerobami 20-30 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czysta dieta i dużo ruchu.Mięśnie urosną i tłuszcz lekko poleci.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4623
tłuszcz poleci jak da na + kcal ?

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

Pomogłem daj SOG`a :d

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę . Jeśli coś o tym wiesz to mi pomóż .

Następny temat

Plan na masę do oceny.

WHEY premium