SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a trening brzucha

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Mam problem z połączeniem treningu na masę i treningu brzucha.
Nie ukrywam, że mój brzuch to mega opona za to ręce małe.
Trener na siłowni nie widzi możliwości połączenia treningu brzucha (bieganie, pływanie, aeroby itd.) z treningiem masy (dużo węgli, powolne opuszczanie itd.). Jako, że nie chciałem pozostać na opinii jednego trenera postanowiłem poprosić Was o opinię i pomoc bo o ile przez wiele lat ten problem oddalałem to chce w końcu coś zrobić!
Bardzo proszę o pomoc

Wiek 28lat
wzrost 186
opona w pasie 100cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
można trenować mięsnie brzucha w czasie zwiększania masy mięsniowej - jesli o to pytasz. Jeśli natomiast chcesz jednocześnie powiększać obwody bicepsów i redukować obwód pasa - no to raczej będzie z tym problem. W pewnym zakresie jest to możliwe, że postęp będzie bardzo subtelny. Raczej sugerujemy wybrać jeden priorytet

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 151
witam mam też pytanko może nie ten dział ale nie ogarniam tego wszystkiego ćwicze ponad 5lat teraz mam 20 i mam prace głównie na delegacjach weekendy ćwicze na siłowni a w tygodniu ciężko o siłownie więc zastanawiałem się nad gumami . i tu moje pytanko czy ćwicząc na gumach i do tego pompki można zrobic mase ??

Nie bój się zmiany na większe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masa nie zależy od treningu, w dużym stopniu to zależy od diety, trening to tylko bodziec do wzrostu mięśni, a bez paliwa one nie urosną, poczytajcie o diecie jem nie jem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Nie koniecznie polecałbym dietę typu j/nj osobom, które nie mają (z całym szacunkiem) ponadprzeciętnej wiedzy na temat odżywiania. J/nj powinny być wprowadzane albo pod nadzorem osoby doświadczonej, albo samodzielnie przez "starych wyjadaczy". Podobnie jak diety ketogeniczne i inne alternatywne modele żywieniowe. Rodzaj treningu ma istotny wpływ na tempo przyrostu masy mięsniowej. Trening na gumach nie jest wymarzoną opcją by zwiększać muskulaturę, z pewnością jednak poprawi wytrzymałość siłową i ogólną sprawność.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie francuskie hantlami na ławce skośnej w dól

Następny temat

Podpowiedzcie mi!

WHEY premium