SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a AWF czy ktos wie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Witam poniewaz zaczolem 1rok Awf-u i dają tam niezle w kosc (bieganie i pływanie) to zastanawiam sie czy jest ktos na tym forum co sobie poradzil ze spadkami na takich zajęciach! I czy w ogole jest mozliwe uzyskanie masy przy takich wysilkach wytrzymalosciowych?Jestem na zaocznych i zajecia mam co 2 tygodnie wiec 2dni co dwa tygodnie dostaje wycisk ale jasna sprawa ze musze sam co drugi dzien biegac i plywac no i co drugi dzien chodze na silke Nie wiem czy nie lepiej byloby dla mnie jechac treningiem HST co o tym myslicie? I w ogole jesli macie jakies ciekawe pomysly jak nie dopuscic do spadkow jednoczesnie wzmocnic wytrzymalosc w bieganiu i plywaniu to prosze o opinie.Pozdrawiam

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hehe ja tez jestem na awf,1 rok mam juz za soba:PPP.jak jstem na zaoznych to nie ma sie czym martwic ,wiem ze caly dzien sie jest wtedy na uczelni ,ale bierzesz kupe jedzenia i bedziesz jadl najwyzej w biegu .co do ytrenowania,biegania i plywania poza szkołą to odradzam,no chyba ze z plywaniem masz jakies wielkie problemy,bo na dziennych bys dal jakos rade bez trenowania a co dopiero nazaocznych gdzie placisz za ta szkole kupe kasy...wszytkich i tak przepuszcza,daje sobie glowe uciac!!!jak bym byl na Twoim miejscu to wbilbym w trenowania biegania i plywania poza szkola a skupil sie tylko na siloowni,bo na studiach na bank Sobie poradzisz.a te 2 dni co 2 tygodnie w szkole to wielkiej szkody nie wyrządzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
odpuść sobie dodatkowe aeroby i cwicz 3x tyg na silowni, nie czesciej, oszczednosci energii pozwolą utrzymać masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli MUSISZ co 2 dzien chodzic i plywac- no cóż - wmów sobie ze zdobedziesz czytsa mase meiosnowa bez tlsuzczu%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Hmm z jedzeniem to luz torba jest wielka wejdzie kurczak Basen to generalnie mam cieki musze plywac do tej pory raz w tygodniu bo skupialem sie na bieganiu ale mam egzamin za sobą i chyba do przodu jeszcze nie wiem bo moze podwyzszy limit i sie zalapie jak nie to lipa dlatego bieganie teraz na drugi plan i bede zasuwal na basenie chociaz 2 razy w tygodniu + 3 razy silka aerobow na silce nie wykonuje wiec moze nie bedzie tak zle. Apropos chcialbym zeby to wszystko wyglądalo tak latwo bo zdaje sie ze chyba jednak nie przepuszczą wszystkich przynajmniej moje studia nie wydają sie taki proste mimo ze zaoczne ;-( Ale bede walczył .Z tym wmawianiem to ok ale trenuje tak od jakiegos miesiaca nie widze wiekszej zmiany w tkance tluszczowej a po takim zabiegu biegania to czuje ze moje bicki flaczeją wiec chyba zbut duze tepo narzucam i nie pale tylko tluszczu pozatym nie stosuje diety na spalanie tylko na mase wiec chyba nie zdobęde tylko czystej masy oby sie utrzymalo a moze nawet cos poszlo jak sie troche wytrzymalosciowo pobuduje!Pozdrawiam

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Prowadzę kilka osób z AWF - u i dają sobie radę łącząc treningi na siłowni z zajęciami AWF

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
No pewnie ja tez jakos sobie dam wlasnie zalerzalo mi na odpowiedzi czy jest taka szansa czy treningi przygotowawcze nie są zbyt ciezkie na awf ie ale ok mi nie zalerzy by zaliczac na 5 wszystkie dyscypliny wiec bede ostroznie trenowal !! Dzieki.Michail wyslalem maila do ciebie odpisz dzieki !!

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
jakie są wymagania na AWFie jeżeli chodzi o pływanie ??

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Generalnie to technika !! A czasy to wsumie nie wiem dopiero mialem jeden zjazd z plywania i wiem ze 100m kraulem na plecach mam na zaliczenie 2,29min to chyba nie zbyt wygurowane ale mimo wszystko troche wytrzymalosci trzeba miec i techniki!

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko!!!!

Następny temat

10 po 10

WHEY premium