SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa Musi być

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Witam Wszystkich!
Muszę koniecznie przytyć , mam dość słuchania że jestem chudy. Przeczytałem większość artykułów na sfd dotyczących odżywiania się i po miesiącu chodzenia na siłownie i w miarę częstego jedzenia waga nie poprawiła mi humoru, widać że jest progres ale jest on zbyt mały.
Ważę 74kg Mam 18 lat i 184 cm wzrostu.
Moja nowa dieta miejmy nadzieje niesąca nadzieję na zwiększenie cielska wygląda następująco:



Nie pokazane na niej są takie rzeczy jak warzywa/owoce czy napoje do posiłków.
Wystawiam to w celu zwiększania motywacji do trzymania się jej dzień w dzień przez pochwalenie czy też ewentualną poprawę.
Jedynie jaką widzę w niej wadę to to że nie bardzo umiem wymyślić inne odpowiedniki danego posiłku jak np. wymienić jajka czy ser biały, jeśli się nie da to czy codzienne jedzenie tego nie ma jakiegoś negatywnego skutku ?

Bardzo proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Za dużo białka, za mało tłuszczu. Istnieje wiele róznych możliwości komponowania posiłków, zajrzyj do działu kuchnia.sfd, włącz miesa takie jak wieprzowina, wołowina, ryby. Szkoda że nie umieściłęś wazryw w rozpisce i owoców bo można byłoby oszacować spożycie słądnikó których w takim zestawieniu posiłków trochę brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Do każdego posiłku jem surówkę warzywną czy to z sałaty pekińskiej czy buraki/mizeria a pomiędzy posiłkami lubię owoce ale trudno mi napisać jakie.

Edit:


Teraz to wygląda w ten sposób , mam nadzieję że jest dobrze.

Zmieniony przez - AmiVinci w dniu 2013-03-19 17:14:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie & siłownia

Następny temat

Dieta na masę(50kg) do poprawy

WHEY premium