SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masażysta

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3026
Potrzebny mi jest masazysta. Zna ktos namiary na kogos z z naszego wojewodztwa? Mozliwie najblizej Białej Podlaskiej, ale jesli nie to zadowole sie czymkolwiek. aha, wiem ze Siedlce ani Radzyn nie sa z lubelskiego ale tez moga byc :)
mam nadzieje ze ktos pomoze
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
Ja jestem masażystą ale po 20 września bede juz we Wrocławiu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Radzyn podlaski? chyba jest z lubelskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1066
witam.jestem masazysta.jaka sprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3026
a moze cos blizej Białej Podl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
no to jeszcze wczoraj bylem bardzo blisko bialej podl., teraz bede za miesiąc, a co dolega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3026
mam problem z nadgarstkiem. pod koniec listopada zlamalem palca u reki. zalozyli mi gips gdzies do polowy przedramieniai po zdjeciu cholernie bolal mnie nadgarstek. przez glupote i niecirpliwosc polecialem na silownie po bardzo krotkim czasie gdy mnie przestal bolec nadg zamiast odczekac jeszcze jakis czas. kontuzja mi sie odnowila i do tej pory sie z tym mecze. smarowalem nadgarstek masciami, nic nie pomoglo. bylem u ortopedy - nie wiedzial co sie dzieje, przypisal mi masc i naswietlanie reki taka lampa. nie pomoglo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
wydaje mi sie ze sam masaż bez kompleksowej rehabilitacji tutaj malo zdziala... najlepiej polaczyc masaz z zabiegami z fizykoterapii... w bialej jest kilka osrodkow rehabilitacji powinni cos zdzialac, osobiscie mialem praktyke w osrodku na warszawskiej, tam jest odrazu lekarz... Moze cos Ci pomorze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3026
moglbys mi podac dokladny adres? albo tel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
adres nic Ci teraz nie da...bo obecnie jestem na studiach we Wroclawiu...
GG:2462146
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Biegi Lublin

Wiecej