SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa. . .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
Witam :) mam pare pytan wiec złoze wszystko w jednym bo szkoda smiecic forum i zakładać XX topicóc..no to zaczynamy...jestem obecnie po cm3 cwicze od 3miesiecy (wczesniej tez okolo tylu)lecz mialem polroczna przerwe..no i tak..cwicze na amse obecnie wszystko po 8 powtózen w serii i widze ze idzie mi od tego siła całkiem a masa to tak O a staram sie dbac o miche nie mam zadnej diety ale staram sie jesc z głową wiec raz czy nitrobolon mogł spowodowac to ze po skonczonej serii widziałem gorzej (pieprzył sie wzrok) i czułem sie słabo przez chwile..po seriach max. ciezarem...(pale szlugi) wiec moglo doisc do niedotlenienia tak?
dalej..strasznie czesto ostatnio oblewają mnie poty niezbyt obfite ale jendak mnie oblewaja po kilka razy dziennie... ma ktos z was tak?
spozywam omega3 z olimpu bo chce dbac o serce poniewaz priorytet jest siła i robiąc mase ostatnią serie robie max. obciazeniem czy robie dobrze?
wiec jak widzicie staram sie przymasic zdobywajac siłe przy tym czy robie dorbze..? Licze na waszą pomoc:)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 74

Wzrost: 183

Cel treningowy: siła,masa

Staż treningowy na słowni: łacznie 6miesięcy

Uprawiane inne sporty: akro,rozciąganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: jedzenie z głową

Przeciwskaznania medyczne: brak?

Zażywane suplementy: cm3 OMG3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3291
zuc kiepy na 2tyg ,biegaj 15 min przed kazdym treningiem na bieżni, odrazu sie lepiej poczujesz i bendzie Ci sie lepiej cwiczyc i staraj sie oddychac podczas seri małymi chełstami powietrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 764
Tak może dochodzić do niedotlenienia podczas duzego wysiłku... rzuć palenie i bedzie wszystko git:)

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mse do oceny:)

Następny temat

......Masa a praca fizyczna.......

WHEY premium