SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, mięśnie, siatkówka.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Witam,
Mam 191cm, ważę 78 kg. Ćwiczę już od miesiąca, udało mi się przytyć od kwietnia 4kg. Stosuję gainer Hi-Tec i kreatynę ActivLab (monohydrant). Z mojej strony kilka pytań i prośba o ułożenie planu treingowego na poszczególne miejsce ciała.

Chciałbym nabrać masy i tkanki mięśniowej, ponieważ gram w siatkówkę i chciałbym, żeby to uderzenie było bardziej soczyste i żebym nabrał lepszej koordynacji ruchowej.

Czy połączenie gainer+kreatyna+bcaa w moim przypadku to dobre połączenie? I w jaki sposób je stosować?

Prosiłbym również o ułożenie planu treningowego (3 dniowego?) na poszczególne partie mieśnie:
-biceps
-triceps
-przedramiona
-barki
-plecy
-brzuch
-klatka

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Jednak z bcaa zrezygnuję zostanie sam gainer+kreatyna, zamienię w niedługim czasie gainer na lepsze białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
1. Zacznij jeść bo na tym będziesz miał lepsze rezultaty, polecam dział odżywianie
2. Nikt nie zrobi planu za Ciebie, w internecie jest ich masa + poczytaj tematy podwieszone
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html
3. Suplementy na tym etapie to strata pieniędzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to co robie jest dobre na spalanie tluszczu z brzucha. 2

WHEY premium