SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa!!! Masa!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Hej, na początku powiem ze jestem tu świeży, i od razu poprosiłbym o waszą pomoc, a więc przechodzę do rzeczy

Mam 18 lat, 170 cm, i ważę tylko 60kg, mój problem, tkwi w masie której po prostu jest za mało, chciałbym przytyć (nawet i z 15 czy 20 kg).
Prowadzę aktywny tryb zrycia, (cały czas na nogach , taka praca)

Proszę doradźcie mi co mogę zacząć robić, jakie odzywki będą najlepsze aby nabrał masy, (DUŻO MASY)

Z góry dziękuje i pozdrawiam Dan96.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wypełnij ankietę działu.

Nie potrzebujesz żadnych odżywek, tylko odpowiednią zbilansowaną dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Ta niby wszyscy mówią dieta, dieta, a ja jestem takim typem człowieka który nie zawsze może sięgnąć po produkty które należny jeść w trakcie diety ( taka praca) , a wiec postanowiłem sobie pomóc odżywkami.... Wiec może znacie coś dobrego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
"Wszyscy'' tak mówią dlatego, że tak jest. Jeżeli naprawdę czegoś pragniesz, znajdziesz sposób żeby to mieć jak to Anthony Robbins rzekł, aczkolwiek jeżeli zamierzasz dyskutować o odżywkach, to nie ten dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
oblicz swoje zapotrzebowanie, ułóż dietę i w razie braków uzupełniaj gainierem, ale pamiętaj że odżywkami nie zastąpisz jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Ok, w taki sposób dajcie mi kilka rad, będe bardzo wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Napisz w dziale Odżywianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na rzeżbe

Następny temat

Początkujący i małe pytanie

WHEY premium