SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka na triceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Czę mam zastój w bicu już pół roku mimo odżywek i gainerów nie moge go ruszyć łącze bica z plecami i trica z klatą, chciałbym o jakąs masowke na tric to może ruszę troche łape, lub ewendulanie zmiane treningu na bic robiłem https://www.sfd.pl/zastój_bicepsów-t13575.html od mawashi i ani centa nawet spadł o 0,5, a tak to zawsze robiłem pirmide na modlitewnku, hantle naprzemiennie stojąć i wyciąg 2 razy w tygodniu.80% MOICH GRANIC TO 40 KG NA MODLITEWNKIU MOŻE ZEJŚĆ Z CIĘŻARU????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 966
Trzeba odpowiednio jeść żeby mięśnie rosły. Robisz to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
W miarę tak , ale żeby w ciągu roku przybrać chociaż centymetr to raczej nie trzeba mieć diety wyspecjalizowanej, szczególnie że nie osiągnąłem już 100 % możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24386
spróbuj bic z klatką a tric z grzbietem
jaki trening do tej pory robisz na te partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80905
Pierwsza sprawa to wypelnienie ankiety.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html 

mam zastój w bicu już pół roku mimo odżywek i gainerów

Gainery i odzywki to nie cudowne srodki. Gdybys napisal "mam zastoj mimo zapewnienia wlasciwej regeneracji i trzymaniu właściwej diety" można by winic zły trening lub zla technike ćwiczeń. W tej chwili mamy dwoch potencjalnych winowajcow – niewłaściwe odzywianie/regeneracje lub nieodpowiedni trening i technike ćwiczeń.

chciałbym o jakąs masowke na tric to może ruszę troche łape

Od tego jest dieta z dodatnim bilansem kalorycznym. Bez tego zapomnij o przyroście wagi. Jakie plany na triceps przerabiałeś ostatnio?

na bic robiłem [https://www.sfd.pl/zastój_bicepsów-t13575.html] od mawashi i ani centa nawet spadł o 0,5

Tutaj możesz winic tylko nieprawidłowe odzywianie/regeneracje lub/i katastrofalna technike.

tak to zawsze robiłem pirmide na modlitewnku, hantle naprzemiennie stojąć i wyciąg 2 razy w tygodniu

Trening nie jest najlepszy, do tego dwa razy w tygodniu czylu duzo za duzo.


Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-08-26 15:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
przyznam szzcerze że jako takiego plany na klate i grzbiet nie miałem robił po prostu co raz większy ciężar i mniej powtórzeń poźniej rozpietki popmki na poreczach, ale efekty w wyciskani cały zcas są zacząłem od 20kg ledwo co a teraz juz prawie 100kg wycisne prawidłowo , może byście mi rozpisali jakiś planik tygodniowy na mase: głowni klata bic tric i plecy, nogi i itp mnie nie interesują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak połoczyć siłe do SW - cel masa i siła (pomocy)

Następny temat

co najlepsze na spalanie tluszczu (rowerek, bieznia, steper)

WHEY premium