SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka endomorfika ..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Ty chyba przykry jestes mowi ze ma sklonnosci do zalewania wlasnie od wysokich wegli mozna sie latwo zalac 200 g masz w dzien nie treningowy a po co wyzej ? 300 g w treningowy+200 w dni uzupelni glikogen na 100% a wiecej tylko go ulac moze . Po co robic mase ktora skonczy typ za miecha i bedzie redukcja.. Tluszcze sa duzo bezpieczeniejsze dla sylwetki.... 400+ wegli to jest ~6g na kg masy ciala ogarniasz ile to jest w kazdy dzien???????????????+ odlicz sobie jego fat to 7-8 g na mase miesni???????????? Co on ma robic k***a ladowanie co dziennie jak niektorzy na ckd?


Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2015-01-06 01:52:54

Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2015-01-06 01:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321
To ja już do reszty zgłupiałem ;oo

Przepatrzyłby mi ktoś tą diete i rozkminił czy jest w porządku czy też nie / czy to białko w moim przypadku jest zbędne czy jednak by sie przydało, ziomek wczesniej podpowiedział mi,że zbędne lecz nie chce opierac się na jednym wpisie . Proszę o pomoc !

Zmieniony przez - patrykkqu w dniu 2015-01-06 14:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Nie rob masy na szybko bo to bez sensu potem na redukcji stracisz to co zyskales bo sie pospieszyles z masa i zalales, nie progresuj masy za wszelka cena kaloriami wyjdz sobie z jakich madrych kalori dla swojej osoby i przedewszystkim progresuj treningami z lekka nadywzka kaloryczna,wiadomo ze lepiej sie nazrec i spojrzec ze sie przytylo .. ale ile w tym suchych miesni? Staraj sie jesc tyle ile potrzebuje organizm do progresi treningu i masy miesni nie wiecej tluszcz ci sie nie przyda


Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2015-01-06 15:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321
No własnie tak chcę zacząc od 100kcal więcej i obserwować co się będzie działo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321
a jeszcze takie 1 pytanie do was;) mianowicie czy te tłuszcze które dostarczam( 98g) nie za dużo w porównaniu do zapotrzebowania (87g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
spokojnie tluszcze nic ci zlgo w sylwetce nie zrobia unikach ich przed treningiem i po , duzo osob robi tak ze wegle okolotreningowe a reszta posilkow tluszcze+białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321
dzięki upp:) Sorki,że was tak gnębie .. aa czy 397 też mnie nie zaleje bardzo ? no i to białko .. mam 163 a zapotrzebowanie na poziomie około 120 . Wydaje mi się,że z jedzenia wystarczająco wchłonę białka czy jednak się mylę ?

Zmieniony przez - patrykkqu w dniu 2015-01-06 18:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Nie wiem sam musisz obserowac ,wstaw jakies fotki cyz cos podgladowe czym nizszy bf tym cialo lepiej reaguje przewaznie na wegle.. wiec tez jest roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321
No ja bf mam w granicach 14% .. 3%(+ . Tylko bęben mi wywala po jedzeniu dobrym .. taka pierdzielona genetyka ale będziemy z tym walczyć .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cena za dorsza i mintaja - o co chodzi?

Następny temat

Redukcja , aerob, suplementy pomocy :)

WHEY premium