SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 995
Witam ;) Od grudnia mam zamiar kupic sobie masowke białokowo-weglowodanowa. Zastanawiam sie nad Olimpem ( OLIMP Profi Whey Mass ) Jak wiadom ojest to dosc dobra odzywka. Szukalem na necie gdzie mozna ja w miare tanio kupic i znalazlem juz za 140 zł - 4 kg. Ale przeszukujac sklepy i stronki kulturystyczne natknołem sie na firme activia i ich odzywki. Zaciekawila mnie ich oferta bo ceny sa bardzo stosunkowo niskie lecz nie wiem czy za tym nie idzie tez niska jakosc odzywek. AUTHENTIC WHEY BEST MASS kosztuje : 1 kg folia - 43 zł, puszka 1,5 kg - 70 zł, puszka 3 kg - 130 zł i jest promocja ZESTAW W KARTONIE (folia 5x1000g) - 199 zł.

Bral ktos z was kiedys cos tej firmy ? Czy jest to godne uwagi czy lepiej zaplacic wiecej a kupic Olimpa a moze ejszcze cos innego ? Z gory dzienki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Po pierwsze to wypełni profil , a po drugie to dietke ułozona masz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 995
No diete taka w miare mam ale jeszcze ja troche zmodyfikuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
olimp na lepsze produkty
w tym wypadku lepiej postawic na jakosc,nie ilosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1422
Po pierwsze to z twojego opisu wcale nie wynika ze ze olimp jest drozszy, "bardzo stosunkowo niskie" Activia 3 kg - 130 zł Olimp 4 kg - 140 zl (1kg - "lepszej" odzywki za 10 zl

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 995
No ale wiesz olimpu nie kupic foli 1 kg ;) :) Za tak małe pieniadze :) Ok to postawie na olimp dzienki za wypowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze kombinuje?

Następny temat

glutamina+efedryna

WHEY premium