SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka/Redukcja/Inne Propo?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 862
Cześć mam taki problem z brzuszkiem i wg ciałem. Trochę duży i wg. Mierzę 185cm, waga 73kg w pasie no niestety 88cm. Powiem wam, że było już gorzej ale trochę aeroby, trochę siłka i powoli poszło jednak nie jest to zadowalające oczywiście. Koledzy proponują mi wziąć masówkę ale czy to coś pomoże, może jakiś spalacz tłuszczu byłby lepszy? Jakieś propozycję?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 606 Napisanych postów 36399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297123
Dieta jest? I co to jest "masówka"?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49864 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy 185 cm wzrostu masa ciała 73 kg w cale nie jest taką dużą. Zmierz się dokładnie, podaj wymiary, napisz czy trzymasz jakąś dietę, staż treningowy i podaj przede wszystkim cel. Z powyższego postu wynika, że sam nie wiesz czego chcesz:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 862
t.chudy
Przy 185 cm wzrostu masa ciała 73 kg w cale nie jest taką dużą. Zmierz się dokładnie, podaj wymiary, napisz czy trzymasz jakąś dietę, staż treningowy i podaj przede wszystkim cel. Z powyższego postu wynika, że sam nie wiesz czego chcesz:).

Nooo właśnie sam nie znam celi. Wiem że waga nie jest duża ale jest tłuszcz (fałdki i wg) ;/ . Dietę stosuję na przykładzie innych osób z podobnym problem no typowo ryż , warzywa w odpowiednich ilościach do wagi i wg. Staż od stycznia 3-4razy w tygodniu trening + pomoc rodzicom w gospodarstwie. We wakacje aż dziwne ale schudłem koło 10-13kg (no około można powiedzieć 3miechów, w czerwcu codziennie 30-35km rowerem nad jeziorko więc popływałem również), wyrosłem trochę, w żniwa się namęczyło przy zbiorach do tego pobiegałem za piłka i gdy stanąłem na wadze się dość zdziwiłem. Co do celu to właśnie czytałem że z redukcja spadnie siła, ale chyba schudnąć przydałoby się (takie życiowe marzenie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9159 Napisanych postów 153099 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1202733
wypelnij ankiete dzialu i daj foto

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): może jutro
Waga :73
Wzrost :185
Staż treningowy:10miesięcy
Obwód pasa:88
Obwód klaty:92
Obwód uda:56
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):bieżnia, piłka nożna(teraz małe ilości już teraz, bardziej siatka ;/), biegam na wf, aerobic, pompki, brzuszki, siłka ;s
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :-----
Stan zdrowia:-----
Preferowane formy aktywności fizycznej:Otwarty na propozycje
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :-----
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:tylko ogólnie z porad innych osób na tym forum (ledwo kilka dni, więc praktycznie wcale - dopiero chciałem zacząc przygodę z dietą ;/)
Wrażliwość na stymulanty:----
Możliwosci finansowe:pieniążki nie problem
Cel/problem/opis: redukcja/schudnięcie (najlepiej bez utraty siły) ;/

Zmieniony przez - kuba24040 w dniu 2014-11-12 21:15:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OzzyMG
Dieta jest? I co to jest "masówka"?

Ogólnie koledzy polecaja Gainer 737.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2109 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
syf sam cukier, generalnie jak masz problem z tkanka tluszczowa to gainery nie dla Ciebie, ale po odpowiedzi widac ze odzywianai prawidlowego nie ma co jest podstawa , wrzuc zdjecie bedzie mozna okreslic kierunek w ktorym powinieneś isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49864 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak napisali poprzednicy dorzuć zdjęcie i będzie można zacząć rozmawiać. Mówisz, że jadłeś ryż, warzywa, kuraka też zapewne i miałeś to wyliczone do swojej wagi. Kto Ci to wyliczał ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
t.chudy
tak jak napisali poprzednicy dorzuć zdjęcie i będzie można zacząć rozmawiać. Mówisz, że jadłeś ryż, warzywa, kuraka też zapewne i miałeś to wyliczone do swojej wagi. Kto Ci to wyliczał ? :)

Wyliczałem sam amatorsko z poradników, że np na kg wagi 2-3g bialka itp. ;/ dzis jeszcze szerzej poczytam ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
o 3 g zapomnij bo to zdecydowanie za dużo :). Jesteś osobą początkującą więc 1,8- 2 g białka w zupełności Ci wystarczą. Jak będziesz miał chwilę to wrzuć proszę to jak to obliczałeś. Rzucę na to okiem i pomogę Ci wprowadzić korekty. Dorzuć też zdjęcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA/TRENING/SUPLEMENTY/KREATYNA

Następny temat

Redukcja, masa, rzeźba? Co dalej?

Shaker