SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzenie przytyć 8-10 kg ! kto pomoże? :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
to wyszukaj treningu domoewego dla lady i trenuj wg niego, to trening calego ciala i na razie te hantle 6 kg wystarcxa, jak bedzie za ciezko, to wezmiesz dwie butle wody, a jak sie wprawiszm to sama stwierdzisz, ze chcesz wiecej i wskocxysz na wyzsze jednostki obciazeniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Na szczęście skręcane sztangielki to nie jakiś kosmiczny wydatek i w razie czego coś takiego sobie dokupisz. Push dobrze radzi - zacznij od tej domówki - to trening całego ciała i od tego warto zacząć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Okej a więc poszukam na forum treningu domowego ;) , jednak nigdy nie myslalam wczesniej zeby cwiczyc cale cialo bo wydawalo mi się że muszę skupiać się tylko na tyłku i nogach bo jak dla mnie to jest najwiekszy problem bo która kobietka nie chce mieć odstających posladków i kształtnych nóżek, dlatego 2 lata temu cwiczylam caly czas tylko pupe i nogi czasem brzuch efekty jakies tam byly dobrze pamietam jaki miałam odstający tyłek same pochwały sprawiały że czułam się świetnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Trening wybiórczy to tak naprawdę układanie wisienek na torcie. Nie masz dobrej bazy to w niczym Ci to nie pomoże. Wręcz doprowadzi do zniekształcenia sylwetki. Katując jedną czy 2 partie może do pewnego momentu będzie to sprawiało wrażenie progresu ale potem co?? Inne grupy mięśniowe zostały daleko w tyle, tym samym uniemożliwając dalszy rozwój tego czego chcesz trenować. To jest organizm. Nigdy nie ma tak, że pracuje tylko jeden mięsień.

Dobry trening i dieta potrafią zmienić sylwetkę o 180 stopni.

Zobacz sobie treningi rozpisane przez Martucce
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html 

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Własnie już wczesniej patrzylam te treningi domowe dzięki ! myślicie ze będzie dobrze te ćwiczenia modyfikować, dodawac jakies cwiczenia do tego ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22584 Napisanych postów 11135 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356176
Jeżeli nie masz doświadczenia treningowego i nie układałaś wcześniej planu, to lepiej na początku poćwiczyć gotowcem. Niestety często jest tak, że w chęci "poprawienia" planu zmienia się go tak, że ma niewiele wspólnego z zamysłem autora.

Nie wiem który trening domowy wybrałaś, ale np. w tym z: https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html to masz po 8 ćwiczeń na każdy zestaw i robisz kilka obwodów takich ćwiczeń, więc to zajmie trochę czasu, zwłaszcza jak się doda rozgrzewkę i rozciąganie. Nie ma sensu fundować sobie dwugodzinnego tasiemca - więcej nie znaczy lepiej.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Rozumiem wiec na początku skorzystam z tego gotowca i zobaczę jak bedzie mi szło. Ciekawa jestem efektów oczywiscie z połączeniem z dobrą dietą. Mam nadzieję że w końcu coś ruszy.. Postanowiłam zacząć od około 2500-2600 kcal i stopniowo co 2 tyg dodawac 100 kcal. Zostało tylko ułożenie odpowiedniej diety muszę sie w końcu za to zabrać i wstawić do oceny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Dodaje zdjęcie diety co sądzicie co jeszcze dodać lub zmienić ? :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Zamiast masła roślinnego, daj zwykłe masło
W posiłku nr 4 brakuje tłuszczy. Co to jest 4g..
Nie wybieraj produktów light.
Co do jajka sadzonego, skąd wiesz jak to jajko było przyrządzone, ile tłuszczu użyte itd.? Lepiej dodaj osobno jajko i użyty tłuszcz.

Ustalasz sobie rozkład białka, węglowodanów, tłuszczy i przez założony czas trzymasz sumiennie ten rozkład. Rozjazdy są w granicach +/-5g

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
a czy do 4 posilku moglabym dodac chociazby pestki dyni ? zeby uzupelnic tluszcze czy moze cos innego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Me and my doms

Następny temat

MASA MIESNIOWA - NOGI TYŁEK (PUPA)

WHEY premium