SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg i ból pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
Szukałem odpowiedzi, ale nie mogłem znaleźć na nurtujące mnie pytanie. Mianowicie gdy robię martwy ciąg po 2 dniach zaczynają boleć mnie dolne partie pleców. Na treningu jest ok czuje niezłą pompę, ale 2 dni później strasznie bolą mnie plecy. Wydaje mi się, że technikę mam ok. Jak wam się wydaje czy to po prostu od ćwiczeń czy jednak mogę robić coś źle?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Po pierwsze jak boli to trzeba zweryfikowac technikę. A po drugie możesz mieć jakąś wadę postawy, pozostałość po dawnym urazie z dzieciństwa - i odczuwasz jej skutki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
W sumie kiedyś upadłem za dzieciaka na próg i uderzyłem kością ogonową, ale chodziłem na rehabilitację i było ok. A kurcze nie wyobrażam zrobić treningu pleców bez martwego ciągu. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Pójdź do lekarza, zobaczy czy wszystko jest tam w porządku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
Wiem, że było ok bo skończyli leczenie i badam się col jakieś 6 miesięcy. USG rentgen i wszystko ok jest, ale wiadomo jacy to lekarze u nas są. Chyba, że prywatnie bym poszedł, a na to trochę szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
Ale bardzo dziękuje za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Skoro wcześniej po urazie stwierdzili że jest ok - to zostaje technika. Wrzuć tu filmik z kilku perspektyw (bok, przód) jak robisz ciągi - to będzie można coś więcej powiedzieć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
W tym miejscu jest splot nerwowy,tzw koński ogon-po urazach lub przy jakiś zmianach anatomicznych występuje cieśnia-czyli miesnie i wiazadła spuchnięte po treningu duszą na ten splot.Powoduje to trudności z wyprostowaniem się,nie boli ,gdy jesteśmy lekko pochyleni-Sprawdz czy nie masz takich objawów ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2879
Jutro wrzucę filmik bo dziś już nie zdążę przed pracą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Moze masz slabe prostowniki? Cwiczysz je wogole, zacznij je cwiczyc 2 razy w tyg, rozciagaj przed mc (prostowniki cwicz zawsze po nim), zmniejsz ciezar na mc, dbajac o technike i powinno przejsc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pięciodniowy DO OCENY

Następny temat

Brzuch w dni nietreningowe

WHEY premium