SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg - różnica ułożenia barków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 680
Witam :D
Mam do was takie pytanie______
Ćwicze juz ~2lata na domowej siłce


Zauważyłem ze podczas martwego mój prawy bark jest niżej od lewego przez co mocniej pracuje lewy kaptur i mam go bardziej rozbudowanego :/

Ktoś pomoże ? jaka może być tego przyczyna? jakieś ćwiczenia którymi mógłbym to poprawić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Jaki chwyt stosujesz? Może naprzemienny?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33053 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Dobrze by było dać zdjęcie sylwetki tyłem z dalszej perspektywy ( luźna postawa , ręce wzdłuż tułowia i ewentualnie drugie z trzymanym obciążeniem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
moze być np skolioza, i jeden bark bedzie nizej, za duzo komputera, noszenie plecaka na jenym ramieniu może spowodaować że jeden bark jest wyzej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Niestety napisałeś zbyt mało informacji na temat problemu, który Ciebie spotkał, abyśmy mogli wypowiedzieć się i odnieść. W takiej sytuacji, możemy jedynie zgadywać, jak i zadawać xx pytań próbując dojść do tego co dokładnie masz na myśli.

Idealnie jakbyś wrzucił dobrej jakości zdjęcia (całej) sylwetki ukazujące problem braku proporcji mięśnia czworobocznego.

Poza tym, filmik z tego w jaki sposób wykonujesz martwy ciąg. Przy prawidłowej postawie w tym ćwiczeniu jedyną możliwością aby jeden bark był niżej jest przechwyt, którego nie polecam Tobie stosować.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców - część lędźwiowa

Następny temat

Wygląd sylwetki - jak go zmienić?

WHEY premium