SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martucca Hubert

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 272
Chciałem złożyć skargę na te 2 osoby, zacznijmy od początku. Założyłem temat Zawsze jest zamało... Hubert skasował mi go bez uzasadnienia mówiąc że lamę punkt 3 regulaminu CO JEST BEZSENSU bo nic nie złamałem i PROSZĘ GO żeby mi tutaj napisał czemu to usunął ?

Martucca 42 letnia moderatorka z działu kobiet napisała mi
''Jestem ciekawa jak czuje się mężczyzna który ma problemy z erekcją w wieku 18 lat'' Co to w ogóle ma znaczyć ? takie chamskie i bezpodstawne docinki do mojej osoby ? Chodziło jej oczywiście o to że przestanie mi ''stawać'' na VLCD ale co to ją obchodzi i jaką treść chciała mi tym przekazać?

Proponuje zapoznać sie z usunietym dziennikiem przeczytać wszystkie wypowiedzi moderatorów ich docinki i bezsensowne argumentacje. A także wzkazać mi na jakiej podstawie usunietą mi dziennik Z CYTATAMI GDZIE PROPAGUJE szkodliwe rzeczy.

Zmieniony przez - Yolo123O_O w dniu 2014-02-18 14:33:47

Zmieniony przez - Yolo123O_O w dniu 2014-02-18 14:35:33

Zmieniony przez - Yolo123O_O w dniu 2014-02-18 14:36:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jeśli to możliwe to przy jakichkolwiek uwagach czy skargach na nasze działania proszę o wklejanie linków. Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę, link do wspomnianego tematu: https://www.sfd.pl/Zawsze_jest_za_mało_....._{_VLCD_Redukcja}-t1005280-s4.html#post8

Z komentarzem wstrzymam się do momentu, kiedy wpłyną tu dodatkowe skargi od pana Dark_Soul88 oraz Szkupek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 272
Spokojnie zaraz napiszą i co w tym dziwnego ? takie żałosne docinki zachowanie i prowokacje trzeba zgłaszać :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
nie jestem zainteresowany skarżeniem się na moderatorów, bo chociażby po samej postawie Pani Moderator widać, że nie ma to sensu. Nie daj boże jeszcze odnajdziesz post sprzed 3 miesięcy kiedy pytałem o lubrykant analny i posłużysz się nim w dyskusji - bo już posty niezwiązane z vlcd a dot.clenbuterolu zostały wydarte.
Jeżeli duże forum sportowe, będące okrętem flagowym spółki akcyjnej ma politykę przyzwalającą na to moderatorom - to bardzo przepraszam, naganę przyjmuję z pokorą.
Równocześnie proszę o nie udzielanie mi informacji - jak to miało w innych działach miejsce - że mogę iść na inne fora, bo wiem o tym.

samo usunięcie tematu ze względu na propagowanie diety VLCD jest dla mnie niezrozumiałe.
Pisanie o czyms - a nawet samemu robienie tego - nie jest równoznaczne z propagowaniem
to jest opisywanie.
powtórzę się - moim zamysłem nie są sprzeczki z modami - którzy w dziedzinie dietetyki mają wiedzę wielokrotnie większą niż ja, jednak chociażby ze względu na moje wykształcenie nie planuję pozwolić sobie na chociażby dyskredytowanie mnie w dyskusji wyciąganiem mi starych pytań - chociażbym pytał nawet o cykl oparty na 10g teścia ew.
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Na wstępie powiem że jestem nowy na tym forum i to nie ciężko sprawdzić i przeglądając sobie wspomniany temat widziałem różne docinki i bez sensowne komentarze. Mówię sobie następne forum (już na kilku byłem) na którym bezsensowne wypowiedzi to normalne. Wszystko by było puszczone mimo uszu lecz tu chodzi o MODERATORÓW, czyli ludzie którzy teoretycznie odpowiadający za porządek i pomagający innym swoją radą czy to treningów, suplementacji czy diety. Wiem że jako "świeżak" moje zdanie może się jakoś mniej liczyć itd ale jak widzę że MODERATOR odpisuje w dzienniku kogoś kto jest na dość kontrowersyjnej diecie że "jest jak nastolatka która szuka szpary między nogami" to mnie krew zalewa.
Po prostu uważam że takie zachowanie nie jest godne moderatora.
Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.


Zmieniony przez - Szkupek w dniu 2014-02-18 15:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy panowie pragną coś jeszcze dodać?

Odnośnie wspomnianej "szpary między udami" vel "thigh gap", która tak zbulwersowała użytkownika Szkupek - odsyłam do Wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Thigh_gap
Oraz potreningu.pl: http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/2417/thigh-gap--luka-miedzy-udami--niebezpieczny-trend-panujacy-wsrod-kobiet
Dodatkowo - gazeta.pl: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,13515259,Najzgrabniejsza_sylwetka__Ze_szpara_miedzy_udami.html

Jak widać w moim stwierdzeniu nie ma niczego obraźliwego, a jedynie aluzja do obecnego trendu wśród nastolatek, jakim jest atrofia przywodzicieli i VMO - oczywiście strategia, jaką młode kobiety obierają, aby osiągnąć swój cel to dieta zwana potocznie głodówkową, bardziej profesjonalnie: bardzo niskokaloryczną, natomiast dla miłośników zaśmiecania języka polskiego sformułowaniami angielskojęzycznymi: very low calorie diet (VLCD).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
odniesienie do zaniku erekcji albo odgrzebywania starych postów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powszechnie wiadomym jest, iż diety niskokaloryczne powodują obniżenie libido, co (jak uczono mnie ongiś), przejawia się dysfunkcją erekcji u mężczyzn, u kobiet natomiast słabym ukrwieniem sromu i łechtaczki.

W skasowanym temacie podałam rationale mojego odniesienia się do nie tak starych postów pana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zawsze intryguje mnie jak ludzie czytają słowo napisane zgodnie z tym co chcą przeczytać
Szkupek zdanie brzmiało :" Zamiast to wykorzystać i postawić na maksymalny możliwy dzięki temu wzrost masy mięśniowej, to cuduje jak, za przeproszeniem, gimnazjalistka goniąca za legendarną szparą między udami. i chodziło o powszechnie znana w internecie modę odchudzania sie tak długo by zanikły mięśnie grupy VMO

Dark_Soul
Chodzi o to zdanie?
"Pewna sprawa mnie intryguje... Mianowicie, jak czuje się młody mężczyzna mając dysfunkcję erekcji Bo to właśnie jeden z efektów, które dostaniesz w bonusie. "
odkąd ostrzeżenie przed jednym z możliwych skutków takiej diety jakim jest impotencja staje się "obrażeniem uczuć" To może również obrazi jego uczucia fakt ze słynne kontrolowane powojenne doświadczenie z głodówką (mężczyźni nic nie ćwiczący jedli przez parę miesięcy dietę w wysokości 1500kcal- ciekawe ze wtedy uważano to za głodówkę ) przeraziło jego twórców po tym jak odkryli ze ludzie jej poddani wykazują objawy paranoi i innych dolegliwości umysłowych, jeden odrąbał sobie palec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
martucca odniesienie do postów nie związanych z tematem - zgadza się?
i nie zostalo to zrobione w celu zdyskredytowania mnie w rozmowie, tylko... nie wiem ujawnieniu całemu sfd co biorę?

chodzi o zdanie z 1 postu w tym temacie "jak czuje się 18 letni mężczyzna..."

gdyby nie to, że w domu odebrałem wychowanie, całkiem niezłe - mógłbym zapytać jak - dobra, poniosło mnie, stąd edit.

Zmieniony przez - Dark_Soul88 w dniu 2014-02-18 15:26:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielka prośba o usunięcie tematu

Następny temat

Mobilna wersja SFD

WHEY premium