SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marnujace sie talenty/ dziwne przypadki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2025
Opowiem wam teraz dwie historie. Pierwsza to opowiesc o moim wujku ktory moim zdaniem zmarnowal ogromny talent.
Moj wujek ma okolo 45 lat i jest troche po przejsciach. Siedzial w jakies trzy lata w wiezieniu, w wieku 17 lat uciekl z domu do kopalni i tym podobne. Dodatkowo lubi wypic, czesto i duzo ( litra lyka i stoi :)
Jest on wysoki - okolo 195cm i wazy 141kg. I tu jest wlasnie cos dziwnego cale jego cialo i twarz jest chude, tzn wszystko ma wielkie ale nie otluszczone zero fatu na lapach, nogach i plecach, tylko z przodu wielki brzuch. Ale patrzac na niego z tylu ma sie wrazenie ze patrzy sie na jakiegos pudziana conajmniej. Gdyby zrzucil brzuch zostalo by mu spokojnie jakies 120kg bo nie jest wcale taki gigantyczny. Ale najlepsze jest to, ze w zyciu nie dotknal ani kawalka sztangi czy hantla, zero cwiczen a niektorzy na taka mase pracuja latami.
A teraz cos o jego sile.
Mamy w pracy (pracuje z wujkiem w zakladzie stolarskim) zakladowego koksika (107kg wagi 165 kg wycisk na laweczce) i kiedys jacys inni kolesie nie mogli dobic kawalka futryny okiennej wiec zawolali Koksika. Koksik sie pomeczyl, pomeczyl nap****lal mlotkiem i nic. W koncu zawolali "Duzego" (ksywa wujka) a ten jak raz przyp**** to wprawdzie dobil futryne ale przy okazji cala polamal :) Dodatkowo koksik jak raz go zdenerwowal to wyladowal na szafkach. Teraz porownanie Koks 28 lat- cwiczy caly czas do tego jakies cykle Wujek- nic zero cwiczen. Nie sadzicie ze jakby 25 lat temu zamiast krac cwiczyl dzisiaj bylby kims? A moze znacie podobne przypadki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Tomekk16 dobre;D
Nie, to był radiowóz tylko nie pamiętam jakiej marki. Nie polonez tylko jakiś lepszy. Opel Vectra czy cos w tym deseniu;)
Facet jest naprawde silny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a 2 historia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2025
Druga Historia.

Mam kolege ktory wazyl dwa lata temu 115 kg. Ma okolo 185cm i tez nie cwiczyl nigdy. Ale ten byl dla odmiany grubasem, spasionym grubasem tluszcz lal sie z niego wszedzie. No i ten kumpel wpadl w amfetamine. Po roku sie uzaleznil i wciagal tego calkiem sporo. Stracilem go z oczu na jakis czas, ale niedawno wrocil calkowicie odmieniony(z odwyku). Nie wiem ile wazy, ale wyskoczyl bez koszulki i ma po prostu fenomenalna rzezbe i miesnia tez sporo. Cwicze 1,5 roku ale nie wiem czy za 3 bede tak wygladal.
Pytam go co sie stalo, a on mowi ze to od speedzika bo jak wciagal to mu kazdy jeden miesien drgal i tak go wysuszylo. LoL. Nic nie robil a wyglada prawie jak kulturysta. Amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ciekawe - w KiF czytalem kiedys o takim zapasniku co wyrobil sie praca fizyczna . Soga lapiesz w kazdym razie, a i nie ma co gdybac tylko wuja bierz na silke i niech w weteranach startuje

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
Jaki jest morał tych histori?? że trzeba wciągać fete i walić wóde

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3339
no fajna sprawa z tymi historaimi tylko lepiej gdyby dziciaki tego nei czytaly bo jeszcze pomysla ze w wodzie i fecie sila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ja też mam takiego wujka w rodzinie. teraz po 50, masa i siła troche spadła ael z tego co mi stary mówił to nie było na niego bata. jak raz sie upił i zatrzymał go policjant to go przerzucił przez płot. albo sam nosił takie długie szyny metalowe które daje sie na sufit(kapujecie ? ) cos koło 10-12 metrów !! moim zdaniem geny ale napewno tez cięzka praca w gospodarstwie i dobre odżywianie. teraz wpadł w alkohol stracił wzystko a kiedyś umiał wszystko zrobić...

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
Bardzo fajny temat dopisze cos od siebie...
Zaczne moze od mojego kolegi kory nie cwiczy na silowni ma okolo 200cm i 105kg przy tej wadze ma kaloryfer i 43 w łapie jest poprostu potezny, Moj brat cioteczny (20 lat)ma 187cm i 120 kg mimo ze jest gruby i nigdy nie cwiczyl na silowni to zawsze jak sie z nim bije(dla zabawy) to mnie rozklada w okolo 5 sekund, a co najlepsze ma kolege co cwiczy na silowni bierze koks wyciska okolo 120 kg wazy 85kg kiedy sie przepychaja to wygrywa moj brat: wniosek nasuwa sie jeden Osoby ktore sa grube czesto maja bardzo duzo sily(wrodzonej) ktora nie zawsze mozna zweryfikowac na
silowni jednak moim zdaniem sila wrodzona jest lepsza od tej nabytej na silowni, dodam jeszcze ze wyzej wymieniony brat ma kolege ktory ma 195cm i 160kg naturalnioe ma co prawda duzy kaldun jednak potrafi podniesc poloneza bez lewarka i kto inny moze kolo zmienic wtedy :]

Dci power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
full ktos jest tlusty- nie tyle ze ma wrodzoan sile tylko wyrabia mu sie masa miesniowa aby uniesc ten wielki zad nie ma osoby co jest gruba i powiezdmy ze ostro schudla i jest slabsza od takiego chuderlaka zwyklego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
Moim zdaniem za nasza wage w duzej mierze odpowiada poziom hormonow miedzy innymi Testosteronu I HGH (hormon wzrostu)wydaje mi sie ze osoby ktore sa silne maja podwyzsdzony poziom tych hormonow od malego

Dci power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
maja podwyzsdzony poziom tych hormonow od malego - nieco dwuznaczne

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia w Warszawie ( Gocław )

Następny temat

koksy a dostawa do domu:)

WHEY premium