SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markowe ubrania [sprzedam]

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Sprzedam markową odzież firm nike, puma, reebok, adidas - odzież najpierw należy u mnie zamówić, czas realizacji zamówienia jest zależny od liczby zamówień ,jeśli jest ich dużo to czas realizacji zazwyczaj nie przekracza 3 dni natomiast jeśli zamówień jest mniej to czas ten zazwyczaj nie przekracza 7 dni.Poniżej zamieszczam listę rzeczy które obecnie sprzedaję lista ta będzie systematycznie powiększana.

1. Koszulka NIKE SHOX rozmiary od M do XXL, kolor biały z czarnymi nadrukami producenta, seria: DRIFIT, cena: 47zł + koszt przesyłki








2.Spodenki NIKE SHOX rozmiary od M do XXL, kolor czarny z białymi nadrukami producenta, spodenki posiadają kieszonki, seria: DRIFIT ,cena:47zł + koszt przesyłki








3. Koszulka NIKE 90 rozmiar od M do XXL, kolor biały + kolorowe dodatki, logo producenta kolor czarny, seria: DRIFIT, cena: 47zł + koszt przesyłki









Posiadam także:
- koszulki adidasa, pumy oraz reeboka w dowolnym rozmiarze zaczynając od M cena: 47zł + koszt przesyłki
- spodenki pumy, reeboka w dowolnym rozmiarze zaczynając od M cena: 47zł + koszt przesyłki
- buty sportowe adidas, nike ( seria DRIFIT) Cena : 150zł + koszt przesyłki

Zdjęcia reszty ubrań oraz butów będą stopniowo uzupełniane.

Kontakt:
e-mail: [email protected]

Odpowiadam na każda wiadomość w dość szybkim czasie więc proszę pytac jeśli ktoś jest zainteresowany.

Wszystkie ubrania oraz obuwie są nowe posiadają metki

Zmieniony przez - OutFit w dniu 2007-10-05 14:08:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
już kilka moich rzeczy które obecnie są wystawione i na waszym forum jest także na aukcjach internetowych.Obecnie robię zdjęcia i obrabiam je i dopiero dodaje dlatego to tak długo trwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
co rozumiesz przez markowe?panowie sorka ze sie w******lam ale strzyka mnie jak ktos sprzedaje beszczelne podrobki markowych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Metki są? - są, plakietki producenta są? - są
Więc powiedz mi po czym łaskawie poznałeś że niby jakimś dziwnym trafem są to podróbki? Czyżby dlatego że cena niska?
To teraz Cię rozczaruje rzeczy pochodzą ze sklepów które są w strefie bezcłowej. Wystarczy tyle wyjaśnień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2449
Gosciu, w tym dziale nie wypowiadam sie wogole ,bo nie chce robic syfu, ale 1 koszulka jest nie jest na bank firmową koszulką 'nike', znaczek prawie,że pionowy, nawet dzieciak się zczai, że podróba, reszta nie wiem, na temat pierwszej koszulki z góry sie tylko wypowiadam, a jesli ty bezczelnie stwierdzasz mimo wszystko, że to oryginalny stuff, to proszę Cię ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
A czy zauważyłeś może że koszulka nie jest ułożona równo? gdy przeciągniesz materiał w którąś ze stron to chyba znaczek będzie inaczej ułożony czy nie tak ?
Zresztą ja tego posta nie napisałem w celu oceniania tych rzeczy, wyraźnie jest napisane SPRZEDAM, jak bym napisał oceń to ok możecie pisać co o tym myślicie ale nie jest wiec swoje błędne stwierdzenia proszę zostawcie sobie.

Aha i towar oceniać możecie wtedy jak go zakupicie i wam coś będzie nie grało, gdyby odzież nie była markowa kolor po pierwszym praniu by wyblakł, ja mam koszulki NIKE, Reebok, Puma które obecnie noszę a posiadam niektóre od roku niektóre od dwóch lat i żadna jeszcze mi nie wyblakła, nawet loga producenta się nie zmyły, a piorę je normalnie w automacie.
Więc żeby oceniać trzeba wypróbować ,a nie tak jak kolega wyżej zauważył że znaczek jest pionowo jak materiał jest pofałdowany....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
stary ja nosze ciuchy nike tylko i wylacznie jesli chodzi i sportowe wogole i potrafie rozroznic kicz od orginalu pokaz mi w jakiej koleckji shox mial takie koszulki panie najgorsze jest to ze niepotrafisz sie przyznac ze chcesz wala wcisnac co z tego ze masz metki pojedz se do wwa na stadion tam tez wyszyscy metki maja .
Chlopie jak ktos nosi rzeczy to potrafi rozroznic kicz od dobrego towaru

N-SHOX lo stary tego to niewidzialem nigdy.
Drugie spodenki tez kozak jak pokazesz mi takie w sklepie to masz nobla pozatym kozak metke maja moze dziecko rysowalo
**** mi do tego ale to jawne walenie w ****a ludzi wiec sie odzywam.
Pff strefa bezclowa dobry bajer na allegro

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-10-05 21:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Dobrze Panie Center88 cieszę się że już Pan wyraził swoja opinię na temat wystawionych przeze mnie rzeczy, mimo tego że nie widział Pan żadnej z nich.
Lecz o orginalności produktów pozwólmy zadecydować ich nabywcom bo żeby stwierdzić czy zupa jest doprawiona trzeba najpierw jej spróbować.
Mam nadzieje że się Pan nie obrazi ale swoimi wypowiedziami przypomina mi pan pewnego polityka, mówił bardzo dużo i zawsze tak aby wszystko było po jego stronie, a nie orientował sie w ogóle co dzieje się na świecie.
Teraz już prosiłbym o kontakt ze mną osoby które są zainteresowane zakupem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1178
Czas zamówienia 7 dni bo akurat w niedziele na 10-lecie przyjeżdza rumuński dostawca tych "oryginałów" bo wtedy jest najlepsze branie. Daj spokój już z tym cisnieciem kitu bo aż mdli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Dziękuje za kolejna wypowiedź, ale czy mi się wydaję czy kolego Komar190_ nie widziałeś tych ubrań?
A to że sam jeździsz do jakiegoś rumuńskiego dostawcy się zaopatrywać to nie znaczy że inni też tam muszą jeździć....
Bo skoro piszesz że na tym stadionie są tacy tzn. że musiałeś korzystać z jego usług.
Wnioski proste i przejżyste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1178
"To nie znaczy że inni też tam muszą jeździć..."

Tak tak najlepiej do Ciebie się zgłosić i wtedy każdy w oryginlnym oryginale będzie chodził.

Daj se chłopie looza bo i tak Ci nikt tego nie kupi a sie koorva rzucasz niemiłosiernie. Głupich i naiwnych tu nie znajdziesz

A ten swoje i w dalszym ciągu w zaparte idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
najbardzij w****ia ze jestes tak tepy i probojesz komus ****a podstawic tlumaczac ze to orginal stary tego sklep nie widzial nigdy niemusze widziec na zywo jak widze zdjecia ktore oddaja wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIE NO-SHOTGUNA I VAULTA

Następny temat

Azzaro CHROME tanio i pewnie !!!!

WHEY premium