SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski mistrzem walki wręcz ..???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
A ja sadze ze z niego byl by ostryy killer!!! Jaka masa i sila, trzeba by bylo byc nie lada kozakiem zeby go zniszczyc w parterze. Przy jego sile ciezko o dzwignie i nawet o duszenie bo zlapie za reke i odciagnie jak koparka, a jak sie napnie to dzwigni nie poczuje przynajmniej tak mi sie wydaje. W koncu sile nadrabia sie technika wiec jak by sie troche poduczyl... moglo by byc pieknie a ja go widze wlasnie w no rulez!!!! Sadze ze psyche to ma ok bo nie ma to jak byc najsilniejszym gosciem na swiecie o posturze 2 szaf ktore stoja u mnie w przedpokoju:)

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
dobre zdjecie

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mysle ze Vale Tudo to sport dla Fighterow, a nie StrongManow. Co do psychiki, to sorry, ale skad wiecie jaka ma Pudzian? W StrongManach nie przyjmowal uderzen.

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Gdy zabraknie mu gotówki ... Chyba macie trochę błedne pojęcie o tym ile strongmeni zarabiają na tym sporcie. To są naprawdę psie pieniadze jak na ta,ki wysiłek i koszty. A koszty takiego Pudziana są ogromne odżywki i takie tam inne mniej legalne suplementy A za taka waleczkę w pride to niezłą kasę by zwinoł tak że kasa jest tu jak najbardziej motorem do działania.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Owszem zawody Strongman w Polsce to malo dochodowy sport, ale tytuly mistrza swiate i europy plus sponsorzy/reklamy to co innego.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Nie taki dochodowy. Policz sobie około 5000-7000 na same odżywki miesięcznie do tego odpowiednia dieta. Zawody międzynarodowe ? ile ich masz 3 razy w roku ? Zapewniam cię że strongemni w dupę dostaja na tym interesie łacznie z Pudzianem i gdyby nie to że akurat on sporo własnej kasy ma to by nie wyrobił na tym sporcie przy takich kosztach.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Wbijcie si ena jego stronke tam jest napisane ze od 11 roku zycia do dzis trenuje kyokushin karate i chyba 7 lat boksu, co wydaje sie byc niezlym polaczeniem. Sadze ze zaliczyl nie jedna w zyciu walke bez zasad, nie twiedze ze zostal by mistrzem swiata, ale tanio skory by napewno nie sprzedal? Myslicie ze koles robi to tylko dla pieniedzy??A ja sadze ze on sie troche w tym odnalazl, tak przynajmniej wywnioskowalem z wywiadu z nim, w koncy na to co dzis soba reprezentuje poswiecil 13 lub 15 lat tez dokladnie nie pamietam

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
5000-7000zł na odzywki dobre

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Moze nie same odzywki, ale sadze ze ogolnie jego treningi moga z 10 tys miesiecznie kosztowac nie jestem ekspertem w dziedzinie kulturystyki, ale tak mi sie wlasnie wydaje

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze zalorzymy posta w suplementacji "Ile miesiecznie Pudzian wydaje na odzywki, jak szacujecie?" Czy cos w tym stylu?

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson vs Hoost ?

Następny temat

ELIMINACJE -VALE TUDO 25.X.03 + fotki

WHEY premium