SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana po treningu siłowym ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
Siema,
Czy zapalenie trawki jakies 30min - 2h po treningu moze w jakims wiekszym lub mniejszym stopniu zniwelowac efekty po silce ? Oczywiscie, wpierw jakis posileczek po treningu, porzadne nawodnienie i dopiero jointcik :]
Wiem, ze jest masa podobnym tematow, ale w kazdym pisza co innego i sie juz zmieszalem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Raczej nie, choć brak konkretnych danych na ten temat - nikt tego nie zbadał.

Btw odstaw to g****, ja wiem że "to nie szkodzi, to lekarstwo jest, legalizacja teraz" i w ogóle, lecz po naocznej obserwacji kilku osobników zażywających duże ilości przez całe lata mogę powiedzieć że to g**** prawda i żadne ględzenie małolatów co zapalili 3x nie przekona mnie że jest inaczej.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2425
Podbijam WEŹ NIE PAL TEGO GOWNA pamiętaj TRZEZWOSC NAJWIEKSZA PETARDA ZYCIA
co do treningów poczytaj o podwyższonej seratonina jak działa na mięśnie i ścięgna,
10 x większe prawdopodobieństwo zerwania mięśnia do placebo

Zmieniony przez - ewelciaewelinka w dniu 2015-02-07 20:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Po treningu nie powinno zaszkodzić. Mało tego w pewnym czasopiśmie o tematyce około kulturystycznej, w którym publikuje pan Ambroziak, napisał on dość ciekawy artykuł na temat wpływu konopi na trening. Przedstawił badania z których wynika iż zażywanie konopi powoduje wzrost masy mięśniowej i (paradoksalnie) spadek poziomu tłuszczu w organiźmie - więc jeżeli zależy ci na masie mięśniowej to ów używka może pozytywnie wpłynąć na wyniki. Inaczej ma się sprawa, jeżeli ćwiczysz pod kontem wytrzymałości - zażywanie konopi powoduje spadek wytrzymałości.
,, obserwacji kilku osobników zażywających duże ilości przez całe lata mogę powiedzieć że to g**** prawda'' - Zażywanie alkoholu w dużych ilościach powoduje min. marskość wątroby. Niewspominając już o wypadkach samochodowych, morderstwach i pobiciach pod wpływem ów używki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2425
Cpajsport to tez sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81
Zlee ja bym stosowal zaraz po treningu przed posilkiem, jesli jestes ekto, jesli endo po posilku :D
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 143
ewelciaewelinka
Podbijam WEŹ NIE PAL TEGO GOWNA pamiętaj TRZEZWOSC NAJWIEKSZA PETARDA ZYCIA
co do treningów poczytaj o podwyższonej seratonina jak działa na mięśnie i ścięgna,
10 x większe prawdopodobieństwo zerwania mięśnia do placebo

Zmieniony przez - ewelciaewelinka w dniu 2015-02-07 20:28:47



Trzeźwość największa petarda życia <3


A do Ciebie założycielu tematu - z mego doświadczenia jak i to co kolega napisał wyżej, że to g**** prawda, że to jest lekarstwo i tak dalej wiem po sobie, po odstawieniu zioła (gdzie paliłem pare lat, raz w tygodniu, czasami częściej) zauważyłem ZNACZĄ POPRAWĘ w działaniu w motywacji i wszelkich innych czynnościach na naprawdę różnych płaszczyznach życia - Wszystko z głową ! p;ozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
Wszystko z głową, dokładnie .... nie napisałem, że pale regularnie ( chociaz kiedys palilem czesto, za czesto ) .... pale rzadko, nawet bardzo rzadko, po prostu jak trenuje na weekend to mam ochote na jakies alko badz machy ze znajomymi, a jak wiadomo alkohol raczej nie jest dobrym wyborem po treningu.

Zmieniony przez - DanceMan w dniu 2015-02-13 13:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
pal, z umiarem, co sobie bedziesz odmawial, po ciezkich treningach plecow lubilem zapalic, fajnie 0odpoczywaja miesnie, gibkie sie robia %)

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
A jak z testosteron ma sie sprawa? odnosze wrazenie, ze obniza mi sie poziom tescia po zjaraniu sie :P I
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Według badań na zwierzętach test spada, wśród badań na ludziach brak precyzyjnych danych.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przepuklina a trening brzucha

Następny temat

Witam Owłośienie

WHEY premium