SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana a boks

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
buster15 dokladnie jest tak jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
scorpio sog musi być !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dzieki za sogi Buster pelna racja, to taki polski urban-myth, ale jakos trzeba sobie usprawiedliwiac niemoznosc odroznienia gatunkow sattiva i indica, kiedy czasem komus fartem trafi sie cos w rodzaju wdowy to od razu maczane (najlepsza wersja w kwasie, jakby kwas nie kosztal wiecej od glupiego zielska , dlatego ze do tej pory byl przyzwyczajony do mixy pietruchy
Jedyny w czym wie macza sie zielsko to sol, przez co po wyschnieciu staje sie o wiele ciezsze...
Ok konczymy hyperreal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
kwas sie nieda palić ..są inne silne subst psychotropowe jak pochodne kwasu benzylowego, i wiele innych o którch to nie macie pojęcia,bo akurat chemia to moja brocha co do pisma no cuż moje palce przywykły biegać po gryfie a nie tej płąskiej stercie guziczkuw na któej nieda sie zagrać dzwieku więc nie baczę na to co pisze ..pisać też potafie ,,cuż zgodze się tu z kimś że owszem nie raczą mnie klimaty plucia pod chodnikiem z upryszczonaymi typami którzy używają tylko "ej ogarnij ty no..typie.. racja nie wywyższaj sie bo poza tym zlepiek informacji które tu wrzuciłem w postaci nieuożadkwanych liter swoja wiedzę mam nie tylko na temat bojowych środkuw trującytch . co do szanujących sie dilerów ci co są wporzo to już w wiekszkosci siedzą ..szmaciażom którym zależy tylko na podbicu wagi sypia piasek ,szkoło sól a nawet cukier bo sie palenie klei i wyglada niby lepiej ..co do wszelkich eterw ,denatóratów itp sie zgodzeże to bajka . zdąrzy to wyparować zanim mogło by klepnąć, co do cukru niestety prawda ,, znasz ludowa metode na ból zęba sypiesz cukier na cygara i wciagasz smugedymu na tą dziurke nosa po ktorej stronie boli cię ząb .moment zapiecze i poraża nerwa ..niezawsze działą ale czesto .zależy jak kto jest unerwiony ,niewiem jak to sie ma do bariery krew mózg czy te opary sa w stanie dotrzec i klepnąć ale napewno zwieksza siestęzenie tlenku węgla co napewno wieksza zamułe powoduje ..i ból głowy i taki marny dilo z pod bloku co to juz pixy mu pól mózgu wyzarły tak pewnie zrobi zasłuchanymi bajkami o eterze itp. do mojej ułomnosci sie ..człowiekiu weź wogule stań przed lustrem i zwal se konia z tego natchnienia idealny jesteś i wogule dla pana poety wielkie pokłony deklamuj sobie do tego te wszystkie nazwy tych środków anabolicznych bo widać ze po nich też masz niezłe nachnienie.cóż Chopin też jarał fajne nawet niektóre te utwory ma choć widać w nich pewną mechanichnośc w poruszaniu sie po gamach ..niby natchnione ale jednak coś tam brakuje a pozatymn pan Chopin w koncu padł na gróźlice i miał mukowiscydoze co jest raczej bezwzglednym przciwskazaniem do jaraniano ale cuiż albo albo tak wiec twoja bania jaraj se co chesz i polecaj to młodszym ziomkom nie twoja czacha ,,z tego co wiem to moze samo thc jest w miare niegroźne ale te subst smoliste napewno niemaja pozytywnego wpływu na naczynia mózgowe ( jak i alkohol o któeym pisał )a musisz jeszcze rozważyć ze ten mlody czlowiek który zaczoł ten temat boksuje i jeśłi bedzie duzo jarał a jego geny beda żele reagowały na te 4000 subst smolistych i coś mu tam pęknie i dostanie mikrowylewu ..co jest bardzo możliwe w tej dyscyplinie to jużnie samo panienie zrobi z inego kaleke ale napewnosie przyczyni..no cóz młody jest pewnie nie ..nie życze. życzę powodzenia w tym sporcie a nie trucia sie smołą w jointach . A to że jeszcze nie pieszę biegle nieoznacza ze niepotrafie analizowac i wchłaniać informacji a przedewszystkim tworzyć ,uwież że niedał byś sobie rady z gitarą , a slowem też potrafie sie posługiwac jak tęz jego specyfiką rytmiczno-sensologiczna czy też jak kto woli rymować biegle ,nie powoili.... i dojechać ci swym słowem ziomalu na free "stajlu" bez namysłu od tak sobie sam se idź pod blok podrap sie po głowie zanim coś powiesz .daj już koles luz nieprzyszedłem tu .. drzeć z kimś koty .weż no co ty :) :P

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
ps di etylo amid kwasu lizerydgowego bardzo łatwo rozkłada sie termicznie..wysokie sterzenia są wybuchowe tak wiec nie kwas.. ale za wschodnia granicą jak i w usa maja taki olej tzw ditran jest też dh-thc pochodna di hydro thc gdzie dawki 10 x miniejsze powodują silne psychozy trwające po 12 godzin..b.silnie upośledzają ruchowo...a assisini sekta jedna z najgrożniejszych sekt bliskiego wschodu zasłuyneli tym iż jarali haszysz w połaczeniu z siemieniem bielunia po czym pladrowali wiochy ,grody i to gołymi rękami w napadzę szału (tu bardziej komponenta watropiny jak thc choć bazą był haszysz a bielun dodatkiem) tak wieć wieksza ****a po palenie jest możliwa już chociażby z faktu ze na silnej zjarce człowiek niejest pewnien intencji innych i łątwiej mu zaatakowac pierwszym...

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
ku** ale to ze pisze h***** to sie zgodze muj wstyd :/

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Idz sie lepiej popachac czy nie wyczuwasz tam prolaktyny...nie przeczytalem, nie mam sily, nie zamierzam, naucz sie pisac, tego sie kvrwa uczy w podstawowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
darmozjad tys to kurva jest d**** jak mało kto, pado że w utworach Chopina coś brakuje, no kurva o czym ty w ogóle człowieku rozmawiasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No kvrwa przez styl tego d****a tez mi neologizm wyszedl, powachac pod pacha mialo byc, wyszlo popachac

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-03-17 14:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
czasem po paleniu ma sie wieksza ku**e po też ale ogulnie tylko czasami... a jak sie zawiesisz to bedzie cieżko potem ...niebędziesz już tym samym kolesiem . jestr jeszcze obcja 3 odje*** Ci na maxa i zostaniesz prawdziwym świrem na******laką , będziesz walił wszystkich w morde bez pytania i za byle za co ale to też chyba nie sportowo a bardziej ulicznie..

nie chce mi się czytać tych wszystkich jego wypocin ale co on *******i darmozjad widać że ty ćpasz chyba za dużo i nie wiesz co piszesz... zmień dila albo bierz o połowe mniej tego co bierzesz... po mj świrem mozna zostać co na******la wsyzstkich po mordzie bez pytania?? o kurva

i ja wiem czemu ty *******isz takie głupoty... za dużo wąchasz se pache i wlasny mocz i potem naćpany jesteś i pieydolisz farmazony.

bana mu dać dożywotniego bo go sluchac nie idzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tostek prolongatum i winstrol 10mg

Następny temat

Clomid na odblok - ktoś rozpisze ?

WHEY premium