SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana a boks

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jaraj, jezeli nie szkodzi na treningach znaczy nie ma problemu, pier.dolenie pseudo-ekspertow z sfd w dupe sobie mozna wsadzic, sa tacy ktorm palenie szkodzi, sa tacy ktorzy z sa bardziej kreatywni niz bez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
progresiv cos ci sie chyba popierd**** przeczytajk jeszcze raz temat ale uwaznie skup sie PAMIETAJ!! czy widzisz ze ja cos pisze o blokowaniu przysadki? chyba tobie sie zablokowala jak to czytałes a po 2 nie odrazu krakow zbudowano wiec odczep sie od foty ty nawet nie wstawisz bo pewnie jeszcze nie zaczeli go budowac <lol2>

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
wielkie sory Shakerato moja wypowiedz miala dotyczyc gosica o nicku Darmozjad cytuje jego wypowiedz'' powiem wiecej ze nawet moze ci wogule wysiaść agresor.. bo thc po pewnym zasi blokuje przysadke tak jak koks'' . lol moja wypowiedz powyzej sie tyczy tego zdania co do fotki z profilu przepraszam chcialem dogryzc za glupote ale to nie tobie zle spojrzalem na avatary za duzo ganjjiiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
heh spoko :)

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
jaranie otepia i nikt mi nie wmoi ze jest inaczej no i dochodzi jeszcze syndrom amotywacyjny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
no wiesz jak sie zjarasz jak nie wiadomo kto to tak jest , co innego jest gdy masz umiar w jaraniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
zgodze sie z czulenko jak sobie zajarasz raz na jakis czas to praktycznie nic złego sie nie stanie gorsze jak jarasz "od nocy do rana" wtedy po woli Twoje plany i motywacja spadaja prawie do zera, napewno posłabia sie koncetracja i cofasz sie w rozwoju

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Poziom IQ na ****zie oscyluje sie w granicach 0 punktow. Przynajmniej w moim przypadku. Nie potrafie zdania poprawnie skleic, a jak pisze smsa to caly czas mi sie wydaje, ze jest bezsensownie napisany. Do tego mam zawiechy, o czyms mysle, ale nie moge sie wyslowic. A jak juz cos powiem to nie pamietam o czym chce mowic. Uczyc sie pod wplywem THC? Zapomnij.
Pale, bo jest klimat i duzo wycia. Do tego muzyka lepiej do ucha wchodzi, az ciarki czasami przechodza przy dobrym bicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
jak kakini - z tym, ze ja pomalych dawkach (rzedu jeden maly dymek) nie mam ofektu oglupienia, wrecz przeciwnie - bardzo ladnie wchodzi mi nauka
Zwlaszcza rozumienie pewnych procesow sie polepsza(wkuwanie na pamiec tylko nieznacznie) choc czasem musze cos przeczytac 2-3-4razy zeby zrozumiec, ale i tak lepiej niz na trzezwo

z tym, ze aby bawic sie w ten sposob MJ i miec korzysci trzeba troche doswiadczenia i potrafic sie ograniczac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Wszystko tak naprawde zalezy od towaru. No i od objetosci bucha. Czasami jak sie dobry kat trafi to po jednym jest ciezko. Najbardziej zauwazalnym sidem przy paleniu jest obnizenie poziomu cukru. Wzrost apetytu to wiadomo, ale zauwazyliscie, ze jak jest zimno i zapalicie to sie robi jeszcze zimniej? Czasami tak zimno, ze az trzese sie caly. A to dziwne, bo THC podnosi cisnienie, wiec wydawac by sie moglo, ze powinno byc odwrotnie. A moze to tylko film na bani? Obczaje przy nastepnym razie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tostek prolongatum i winstrol 10mg

Następny temat

Clomid na odblok - ktoś rozpisze ?

WHEY premium