SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1384 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15164
Poza tym posiadanie jest karalne i mozna się znależć za kratami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24620 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104901
ale przestań standardowo jak to wy "palacze" porównywać do Alko, wydaje się że tylko trawka, miękki narkotyk
ale uwierz że to nic dobrego i wpływ ma jaki ma, znam gości na prawdę uzależnionych jarają ciągle, staczają się coraz bardziej, zrobią wszystko żeby kolejną siatę dostać, wiesz w jakim stanie są ich płuca ?
na krótką mete może i nic ci się nie stanie, ale jeśli palisz regularnie coraz częściej częściej to cię wciągnie i zapomnij wtedy o siłce itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5137
Marihuana nie uzależnia fizycznie, psychicznie owszem, ale to juz zależy od człowieka i jego woli, potrzeb, psychiki, kwestia podejścia, o wiele bardziej uzależnia alko, i jestem pewien, że bardziej komplikuje życie niż marihuana. Ktoś mądry kiedyś powiedział, wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24620 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104901
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5631
dokladnie wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem, a wszystko szkodzi w nadmiarze:)

"Każdy ma jakiś plan, dokóki nie zostanie trafiony" - Mike Tyson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no ja się z tym zgadzam, tylko żeby to z umiarem własnie stopniowo nie przeszło na "w nadmiarze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23771
Pozytywne :) Możesz całkiem za free znaleźć się w pokoju bez klamek gdzie będziesz miał bardzoo dużo czasu na robienie pompeczek i takich tam

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3306
Niech zdjęcie tego ćpuna będzie dla ciebie przestrogą

A tak na serio, zaraz dostanie mi się od ćpunów, żuli etc. Ale uważam (ale to tylko moje zdanie), że o ile nie jest się zawodowcem to od czasu do czasu wszystko jest dla ludzi. I myślę, że nawet jak się "przyćpie" od czasu do czasu będzie miało to mniej negatywne skutki anieżeli regularne "3 piwka" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10676
Wszystkie używki są złe jeśli chodzi o zdrowie, nawet jedzenie nas zabija jeśli nie wiemy co to umiar i rozsądek. Każdy ponosi konsekwencje swoich decyzji. Można się usprawiedliwiać, że alkohol niszczy organizm bardziej niż marihuana, ale zazwyczaj to tylko wymówka żeby palić. Działa to w dwie strony, bo są i tacy co twierdzą że marihuana jest gorsza od alko i są to zazwyczaj zwolennicy alkoholu. Moim zdaniem najlepiej unikać marii i alko jeśli dąży się do poprawienia sylwetki, albo pić czy palić bardzo rzadko (nie znaczy to raz w tygodniu).

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1384
Marihuana nie ma substancji rakotwórczych. Ale ilość sub. smolistych jest nawet 3 razy większa. W dodatku trudniej "ochodzą" od płuc. Sam lubię się zjarać w weekendy czy czasem w DNT. Przy regularnym paleniu spada poziom testosteronu i pojawia się amotywacja. Znam parę osób, kótre robiły trening będą pod wpływem psychodelików. Były to niewielkie ciężary. przeważnie sam gryf (20kg) i lekkie obciążenia. Sam je asekurowałem, ale patrząć na ich kwaśne ryje i wielkie źrenice
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile SFD'owe Koksy Maja Wzrostu?

Następny temat

co to za muzyka? + ciekawy filmik :D

Fruzelina