SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Najman - Co z nim ? KSW XIII ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Widać szybkość uderzenia i siłe,ale to tylko worek worek nie oddaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Niesamowite postępy pod okiem Wanderlei!! Wstrząsnął mną ten film! Myśle że z tą szybkością,siłą,techniką i agresją może stanowić zagrożenie dla każdego z Polskiej czołówki MMA..Kułak nie stanowi dla niego żadnego wyzwania.Myśle że będzie wielkim zawodnikiem a porażka z Pudzianem uczyniła z niego prawdziwego wojownika










































Żartuje.Jak dla mnie to pajac w szlafroku który potrafi sie popisywać ale nie potrafi walczyć.Niech szuka jakiegoś reality show bo do do walk to on sie nie nadaje.I nie dziwi mnie że akurat z Bazelakiem sie dogadał, idealnie pasuje do jego klubu wzajemnej adoracji..Nawzajem sobie prawią komplementy,jest miło i przyjemnie- ale obaj w świecie MMA nie mają czego szukać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 179
mario p jak tak mówisz to wyjdź z Najmanem i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
No nie wiem te drzwi w BB całkiem nieźle rozniósł.

Wyrobi się.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
KSW XIV
Walka wieczoru Marcin "EL testosteron" Najman vs Drzwi "Od Kibla" ZIkei

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-05-04 20:57:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Eee tam... pierdulicie.

Dobry jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
a czy przypadkiem drzwi w BB to nie znokautował Józef Warchoł kickbokser z Koszalina? 0:57 sek.




ale żeby nie było pitolenia jak ktoś o Józku nie słyszał! to nie jest żaden podpiardółek tylko dobry zawodnik:







Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Widać szybkość uderzenia i siłe,ale to tylko worek worek nie oddaje"
"mario p jak tak mówisz to wyjdź z Najmanem i zobaczymy"

chyba żartujecie, przecież tak uderzać w worek. to każdy głupi umie po jakimś tam czasie treningu a i tak widać, że uderza jeśli chodzi o technikę bardzo kiepsko, te sierpowe, na wątrobe to tragedia. Przecież Najman to słaby poziom amatorski, było to wiele razy omawiane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Najman raczej by przegrał z Kułakiem- Kułak to solidny zawodnik, a wagę przecież zawsze można zwiększyć bez większych problemów, szczególnie przy jego wzroście, więc wagowo by było mniej więcej równo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Kułak nie musiał by zwiększać wagi spokojnie by go poskładał to przecierz ikona Polskiego MMA.A według mnie Kułak nawet nie chciałby takiej walki bo co by mu to dało?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tatuaż GSP

Następny temat

Rola Bjj i innych chwytanych w MMA, obecnie i w przyszłości..

WHEY premium