SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcelll walka zdjęcia str: 15, 19, 20, 35, 58, 72 podsumowanie 124

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj wypiskę z tego co jadasz, proszę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
Na jutro mam zamiar dać tak:
Przed treningiem I pos.
Makaron durum/pełnoziarnisty 100g + rodzynki/morel 25g + WPC 50g + Liniany 10g
Po treningu II pos
Ziemniaki 750g + pierś kurczaka 200g
III pos.
Ryż brązowy 125g + wołowina 200g + warzywa
IV pos.
Ryż brązowy 125g + pierś kurczaka + warzywa
V pos.
Ryż brązowy 125g + pierś kurczaka + warzywa
VI pos.
Szynka\Łopatka wieprzowa 200g + oliwa + warzywa

To przewiduje na jutro i zapewne tak będzie.
PS.rossi_ - dla czego ci tak bardzo zależy na tym co jadam, "to jakaś zorganizowana akcja"????
Jak widzisz nic szczególnego.

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-07-22 18:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytam, bo ludziom jedzenie bardzo mocno szkodzi. Każdemu inaczej. U jednego będzie to ból głowy, u innego ból serca.
Co mi się rzuca w oczy w Twojej diecie:
- makaron
- morele/rodzynki
- ogólnie dużo węglowodanów

Nie mam jeszcze wykształcenia dietetycznego, ale doświadczam na każdym kroku że pewne rzeczy dają spektakularne efekty.
A ludzie i tak zwalają wszystko na pogodę.
Pzdr

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-07-22 18:24:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
Nie mam jeszcze wykształcenia dietetycznego, ale doświadczam na każdym kroku że pewne rzeczy dają spektakularne efekty
A ludzie i tak zwalają wszystko na pogodę
.
.
Możesz rozwinąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy pomyślałbyś, że ostre zapalenie zatok może mieć swoje źródło w:
- codziennie jedzonych zbożach (żyto, pszenica, owies itd)

Lub też ostry kaszel (podejrzenie gruźlicy), okazał się efektem spożywania także wyżej wymienionych zbóż, no i produktów mlecznych

Puchnięcie nóg okazało się mieć swoje ujście w owocach
A, zapomniałem dodać, że owoce wywoływały także te wcześniejsze problemy zatokowe (akurat ból głowy)

Nie mówię już o trądziku, który samoistnie cofa się na diecie z ograniczeniem węglowodanów, oraz całkowitym wyeliminowaniu(bądź rotowaniu) zbóż i produktów mlecznych.
Jeśli już lubimy zboża, to mniej szkodzą te bezglutenowe.

Albo kto by pomyślał, że bardzo silny ból głowy może zaatakować po wypitej coca coli.
Od jedzenia produktów mlecznych także wziął się nieświeży zapach z ust. Przepraszam, ohydny odór

Dieta w której paliwem jest tłuszcz, działa.
Chciałbym dojść kiedyś do biochemicznego poparcia tego wszystkiego.
Niestety brakuje mi wiedzy. Mam tylko praktykę z najbliższym otoczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie sądze że to od ilości ww zobacz ile już wariantów próbowallismy nie douszikwałbym się tu cudów i nie "knuł spisków". Uważam że to zwykłe przemęczenie ale czas pokaże. I prędzej od mocnych odzywek jaką jest bez wątpienia meso niż od diety. Akurat sam stwierdzi że na nisko ww cienko szło a praktycznie gównianie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
to co napisałeś jest mi znane, oraz to że dieta tłuszczowa działa, zaskoczyło mnie to o odorze z ust po produktach mlecznych.
Co ma to wspólnego z moimi dolegliwościami?
s.m.p.a. sam wiesz jak szło na LC, po próbach obydwóch diet mogę powiedzieć że jeśli masa to z węglami, jak redukcja to z LC.
Prawdą jest na pewno to że na diecie masowej z dużą ilością węgli trochę podlewa, ale cóż nie ma nic za darmo

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-07-22 18:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
uważam że teraz masz lepszą budowę niż na LC taka jest prawda tyle ode mnie pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowie niestety nie idzie w parze z przybieraniem na masie mięśniowej.
Co ma wspólnego z Twoimi objawami? To, że u każdego może objawiać się to inaczej.
S.m.p.a - Ja nie widzę cudów w tym, że zboża mogą szkodzić. Bo one szkodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Rossi nie zamierzam się spierać bo wszytsko szkodzi w nadmiarze, nie możemy od razu czegoś przesądzać. Powodów może być masa.

I rozumiem że są powody do obaw ale koledze wcześniej nie było nic i miał się świetnie stąd nie upartuje tutaj przyczyny. Najpierw trzeba zlikwidować te najabrdziej prowdopodobne, dla mnie to właśnie przeciążenie, wys temperatury. Kolega daje z siebie 115% jak widać na filmikach i bardzo sie stara.

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2010-07-22 20:05:23

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po treningu

Następny temat

Dieta pomocy !!!!

WHEY premium