SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marbo czy Magnus - co solidniejsze?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
Chciałbym kupić stojaki do domowej siłowni i zastanawiam się pomiędzy

http://www.allegro.pl/item472045975_marbo_home_wzmocnione_stojaki_pod_sztange_s002.html
a
http://www.allegro.pl/item473287654_mocne_i_wysokie_stojaki_magnus_pod_sztange_310kg.html

Może ktoś miał do czynienia z którymiś z nich ew. proszę o wasze zdanie nt obu producentów (marbo i magnus).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4828
zdaje mi sie ze pierwszy zestaw bedzie lepszy :)

Rozpoczynając Walke Zawsze Doprowadzi Ją Do Końca ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2973
Magnus zrobiony z profila 50x50x3 a marbo z 40x40x2
Magnus ma większe troche możliwości regulacji wysokości, a te podpórki możesz dospawać i wyjdzie ci na dodatek taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
Nie wiem czy ten profil ma w moim przypadku jakieś znaczenie, bo nie zanosi się żebym wrzucał na stojaki 200 kg i więcej. Zależy mi na tym, które będą stabilniejsze dzięki swojej konstrukcji.

Nie wiem dlaczego, ale marbo wydaje mi się być bardziej godne zaufania. Może ktoś mnie w tym utwierdzi, albo wyprowadzi z błędu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Magnusy są bardzo stabilne, ale trzeba w nich dospawać śruby dociskowe żeby wkładka się nie telepała. W Marbo pewnie sprawa wygląda podobnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nio to i ja pokaże Moja Mordownie Nowo odnowiona;)

Następny temat

jak zastąpic to cwiczenie

WHEY premium