SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manat zaprasza na słuchowisko! :D

temat działu:

MUZYKA NA SIŁOWNIĘ

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3696
Tak w skrócie:

Będę tu wrzucał muzykę, której JA słucham na treningu i która MI odpowiada, także jeśli się komuś nie spodoba to bez spin proszę ;)
Postaram się wrzucać filmiki w miarę regularnie, myślę, że piosenka na dzień będzie optymalna

Na początek trochę punka

P.S Mogę wrzucać linki downloadu utworów? Oszczędził bym niektórym szukania (O ile ktoś to będzie chciał pobierać )

"Żeby rosnąć trzeba źreć!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3696
Zajadam sobie pomarańczę więc poleci piosnka o Alex'ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3721
P.S Mogę wrzucać linki downloadu utworów? Oszczędził bym niektórym szukania (O ile ktoś to będzie chciał pobierać )]

Polecam przeczytać 11 punkt regulaminu forum SFD.

Poza tym wiesz chyba, że piosenki to własność intelektualna i wątpię, żeby na tak poważnym forum administracja pozwalała na rozpowszechnianie pirackich kopii. Dlatego lepiej nie wrzucaj po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak też myślałem, ale wolałem się upewnić ;) Za chwilę jakaś nowa nutka ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Coś szybkiego na mocny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Trójpak Offspring

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zupełnie z innej beczki, przed państwem stary, dobry Beethoven

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Łapcie cały album, a ja lecę na trening ;3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
3 pack Type o Negative

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

enjoy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka Motywacyjna ŻEBY WALCZYĆ!

Następny temat

Football music - treningi, sparingi itp

Zestaw 1