SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Man scorch + cm3 - redukcja, jak dawkować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1601
Siemka.

Mam pytanko odnośnie dawkowania scorch i cm3 na redukcji. Chce zejść z 86kg na 80kg z jednoczesnym wzrostem siły i tu moje pytanie czy to połączenie da rade. Nie znalazłem, żeby ktoś tak łączył. Do tego jest LC dopięte, push&pull 4xtydz i aeroby 3-5xtydz (50min rowerek). Myślałem też nad dorzucenie bcca xtra od activlab po trochę miecha pewnie poleci Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 461 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
Bardzo dobre połączenie. Zacznij od mniejszej dawki scorch i dojdz do 2x3tab. Cm3 2x4tab dziennie.
Bcaa warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1601
No dobra ale jak rozpisać? myślałem żeby tak to zrobić:
DT
rano na czczo scorch / śniadanie / cm3
przed treningiem scorch / miedzy silką a aero bcaa z 15-20g / i po treningu cm3

DNT
rano na czczo scorch / śniadanie / cm3
scorch / obiad / cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
moze byc tak jak napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 461 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
Możesz DT- scorch, cm3 rano i przed treningiem scorch z BCAA, po treningu cm3+bcaa
DNT- rano scorch+cm3, po południu cm3 i scorch.

Wersja oszczędniejsza to w DNT cm3 tylko rano. Nie jedz scorcha na pusty żołądek, szkoda zdrowia.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-02-04 10:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1601
czyli co od razu po sniadaniu walnać scorcha z cm3 czy odczekac troche i dopiero cm3, tak samo z BCAA i scorchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 461 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
Ja bym ok 30min po śniadaniu brał scorch + cm3 razem. Bcaa przed samym treningiem a scorch tak z 30min przed trenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1601
Ok dzieki pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pump tech z czym połaczyc

Następny temat

Małe pytanko odnośnie portagenu

WHEY premium