SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Sorry tak myslalem ze sie pomyle a nie chcialo mi sie sprawdzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Wątpię by zrobił lepszą, jeszcze trochę i będzie wyglądał jak Ci po syntholu, wątpię, że można mieć ubite 70cm, to już raczej pływa, bo teraz chyba z 65 ma w łapie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Twoj mozg chyba plywa czlowieku miesien(wlokna miesniowe) to postac stala a nie ciecz wiec jak moze plywac?

Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-03-18 21:02:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
SW96 zastanow sie kilka razy zanim cos napiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Chodziło mi o to, że nie można już chyba większych przyrostów mieć i zachować przy tym ubicie takie jak ma teraz, Ci co mają powyżej 70 w łapie, a jest takich na świecie kilku, to syntholowcy i ich ręka pływa,a nie jest ubita, tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Ale czlowieku kto tutaj pisze o 70 czy 65 cm w remieniu??? Przeczytaj post kilka razy ktory wczesniej napisal Cien , zastanow sie kilka razy i dopiero cos napisz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Wiem, że forma to nie wymiary, ale przecież wiele razy tu pisaliście, że on będzie jeszcze większy, przecież wypowiadałem się kilka razy i wiecie, że dla mnie na tym poziomie 5cm w wymiarach nie robi żadnej różnicy, ale dla Was jest każdy mm dostrzegany :) koniec tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
5 cm suchego miesa roznicy w wymiarach to jest duzo i to widac przy porownaniach na scenie jak stoi zawodnik obok zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Nie będę robił więcej spamu, ale odpowiem tylko, że taki Burneika z 63, czy tam lepiej w ręku stojąc obok Phila, czy Cutlerze z 56-59 nie miał tej ręki wcale więcej i ja różnicy nie widziałem, jedynie gdzie widzę różnicę to uda, bo 70cm Zane'a, a 90 Colemana to już jest znaczna różnica :) O klatce się nie wypowiem, bo 90% dziś znika przy wystającym bębnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
bo obwod to nie wszystko, Phil ma najlepsza plastyke miesni ramion w historii, a to ze swietnym przygotowaniem tworzy iluzje. A tak na marginesie nie wierze, ze Zane mial 70cm, chyba nawet na masie nie mial tyle.

Rami ogolnie zmierza w zla strone, sylwetka Colemana robila kosmiczne wrazenie, mial ta twardosc, dojrzalosc, bede sie upieral, ze to przez sposob w jaki trenowal (wiosla 220kg na 8 ruchow) i pewnie genetyka oraz staż treningowy. Ramy trenuje stosunkowo krotko w porownaniu z takim jayem, branchem itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium